Vajíčko do Hyundai i30 + kočárek ABC Design Salsa Diamond. Doporučíte, prosím?

Zodpovězené
31. kvě 2022

Dobrý den,

prosím Vás o doporučení vhodného vajíčka pro novorozence do auta Hyundai i30 (2017, combi), které by bylo zároveň připojitelné na krychlík ABC Design Salsa Diamond.

Sama se v tom moc nevyznám, ale vím, že preferuji Isofix a naše auto ho i podporuje.

Děkuji krásně za Vaši odpověď.

Dobrý den.

Vajíčko je ideální vybrat s co nejdelší ložnou plochou. Dítě v ní vydrží dlouho a není třeba řešit pokračovací sedačku, když ještě nesedí nebo je příliš malé.

Doporučím tedy ty největší:
Klippan Dinofix,
Nuna Pipa Next,
Nuna Arra,
Recaro Avan,
Cybex Aton M i-Size,
Joie i-Gemm 2.

Pokud je u aut problém se sklonem zadních sedadel, tak se může stát, že bude třeba poutat jen na pásy (aby při použití základny nepadala dítěti hlavička).

Sklon se pak dá ještě vyrovnat pomocí klínu. Všechna výše uvedená vajíčka lze pomocí adaptérů připevnit na většinu podvozků kočárků (za pomoci adaptérů s označením "Maxi-Cosi").

Doporučím využít konzultace na prodejnách Centra autosedaček, kde Vám vyškolený personál vše vysvětlí a vyzkouší vajíčka přímo ve vašem autě. Zároveň se dozvíte i spoustu užitečných informací týkajících se bezpečného cestování.

BEZPEČNOST NAŠICH DĚTÍ JE K NEZAPLACENÍ.
S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz