Náhrada za Klippan Wego. Jaká by byla ta nejlepší?

Zodpovězené
8. kvě 2024

Dobrý den,

chtěli jsme pořídit Klippan Wego i pro třetí dítě, dvě starší ho mají a jsme s ním velmi spokojeni, ale teď jsem četla, že se už nevyrábí.

Nevíte důvod a případně, jakou sedačkou jej nahradit?

Auto máme Citroën Berlingo.

Díky!

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný dotaz. Autosedačka se již opravdu nevyrábí. Je to z důvodu přechodu na novou normu. Více se o tom dočtete v přiloženém odkaze. https://www.centrumautosedacek.cz/blog/post/18-...

Funkcemi se k tomu nejvíce přibližuje Axkid Nextkid, což je skvělá sedačka. Případně i velmi šikovná může být Avionaut MaxSpace CS+. Určitě doporučujeme sedačky vyzkoušet hlavně z důvodu vedení pásu.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz