Autosedačka Arra Next do Ford Focus 2006. Je vhodná?

Zodpovězené
20. pro 2023

Dobrý den,

vybrali jsme sedačku Nuna Arra Next.

Je vhodná do auta Ford Focus 2006?

Děkuji

Dobrý den,

pokud má vůz isofix, tak určitě nebude problém s používáním ve vašem voze. Sedačku je nutné vždy používat v kombinaci s isofixovou základnou, takže v autech bez isofixu ji nelze použít.

Velikostně patří mezi větší vajíčka, takže z ní děti nevyrostou dříve než je vhodné je umístit do sedačky pokračovací.

Ideální je sedačku na prodejně vyzkoušet přímo do auta a nechat se naučit ji správně instalovat a používat.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz