Protisměrná autosedačka bez isofixu do Ford Focus, kt.navážeme na vajíčko 0+. Lze sehnat?

Zodpovězené
9. zář 2021

Dobrý den,

potřebovala bych poradit ohledně autosedačky do auta bez isofixu (konkrétně Ford Focus). Potřebujeme autosedačku, kterou navážeme na vajíčko 0+.

Je možné sehnat s těmito parametry autosedačku pro protisměrnou jízdu? Případně, co musí auto splňovat, aby se dala využít?

Předem děkuji za Vaši odpověď.

Dobrý den,

do Vašeho typu automobilu nejčastěji instalujeme Axkid Minikid. Sedačku lze využít po vajíčku. Jen je třeba, aby dítě samo stabilně sedělo. Nic dalšího k instalaci není potřeba. Sedačka je čistě protisměrná a je do 25 kg dítěte.

S pozdravem a přáním krásného dne

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz