Je autosedačka Nuna Arra Next kompatibilní s Bugaboo Donkey 5 Duo?

Zodpovězené
1. zář 2023

Ahoj,

čekáme dvojčata a na základě všech recenzí nám doporučili kočárek Bugaboo Donkey 5. Hledám vhodnou autosedačku, tzv. vajíčko, která by byla s tímto kočárkem kompatibilní.

Neumím se dopátrat po informaci, zda bude vhodné vajíčko Nuna Arra Next. Našla jsem jen Nuna Pipa, ale ta není polohovatelná. Chtěla bych lehké vajíčko - protože budou dva, ať se nenamáhám. Je navíc možné, že se mi narodí malá miminka, tak ať ve vajíčku „neplavou“.

Je vajíčko Nuna Arra Next kompatibilní s tímto kočárkem?

Děkuji

Ahoj,

adaptéry pro nasazení autosedačky - tzv. vajíčka Nuna Arra Next na konstrukci kočárku Bugaboo Donkey 5 v Duo módu neexistují.

Prohlédni si spíše autosedačku s možností lehu Maxi-Cosi Pebble 360 ​​Pro. Autosedačka vyniká možností naprostého lehu pro zdravé a přirozené spaní miminka v autě i při použití s ​​konstrukcí kočárku. Součástí autosedačky je ergonomická opěrka hlavy a bezpečnostní novorozenecká vložka. Ta je navržena ve spolupráci s pediatry. Vložku i opěrku hlavy lze přizpůsobit velikosti dítěte a ve starším věku dítěte ji zcela vyjmout. Samonosná stříška chrání dítě před sluncem a ventilace ClimaFlow zajistí dítěti tepelný komfort. Je z příjemného materiálu, který má povrchovou úpravu proti odpuzování nečistot. Zároveň odpuzuje z potahu Eco Care vodu. Jeho potah je vyroben s ohledem na udržitelnost životního prostředí ze 100% recyklovaných materiálů. Navíc lze potah snadno sundat a prát v pračce.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka