Sedačka do auta s krátkými pásy pro dítě s váhou 13 kg. Jakou vybrat?

Zodpovězené
9. kvě 2022

Dobrý den,

syn má momentálně 13 kg a potřebujeme sedačku do Renaulta Thalie. Nicméně autosedačka Joie Stages, ve které aktuálně jezdí v autě Škoda Roomster, se tam protisměrně na pásy nedá upoutat, protože jsou příliš krátké.

Doporučíte mi, prosím, protisměrnou sedačku, abychom ji upevnili i kratšími pásy?

Děkuji

Dobrý den,

doporučuji následující sedačky:
Klippan Opti 129 - do 32 kg
Klippan Century - do 25 kg
Axkid Minikid - do 25 kg
Axkid Minikid 3 - do 36 kg
Besafe iZi Plus X1 - do 25 kg
Britax Römer Max-Way - do 25 kg

Žádná z těchto sedaček není náročná na délku pásů.
Všechny uvedené sedačky splňují Plus Test a umožňují dlouhodobé cestování v pětibodových pásech.

S pozdravem

Centrum autosedaček s.r.o.

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz