Otočná protisměrná autosedačka pro roční dítě do auta Škoda Roomster. Jakou doporučíte?

Zodpovězené
23. zář 2021

Dobrý den,

hledám autosedačku pro roční dítě, 80 cm, 9 kg, do auta Škoda Roomster. Autosedačka má být protisměrná, otočná, aby bylo možné dítě snadno poutat, polohovatelná.

Děkuji

Dobrý den,

otočné autosedačky Vám vydrží pouze do 18 kg / 105 cm. Lepší volbou by byla autosedačka protisměrná, která vydrží do 25 kg / 32 kg a 125 cm.
V protisměrných autosedačkách lze dítě velmi dobře připoutat. Mezi ty nejbezpečnější patří Klippan Opti129, Century, Axkid Minikid, BeSafe iZi Plus X1.

Pokud dáte přednost otočné, pak by dobrou volbou byla Nuna Prym nebo BeSafe iZi Turn.

S přáním krásného dne

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz