Autosedačka do Octavie 3. Jaké autosedačky máme na výběr?

Zodpovězené
7. říj 2020

Dobrý den,

začínám se dívat po pokračovací autosedačce, zatím máme čas... Auto máme novou Octavii 3. Doufám, že se do té doby dostaneme na Vaši pobočku k odzkoušení, ale zajímalo by mě z Vaší zkušenosti, jaké sedačky asi tak máme na výběr (ať vím, už kvůli financím, kolik šetřit, nechci se omezovat cenou, důležitá je max. bezpečnost a pohodlí). Syn je drobný. Aktuálně 10 měsíců, 9 kilo, 77 cm.
Chtěla bych otočnou sedačku, na isofix a tedy do 18 kg.

Našla jsem si, že pro náš vůz se nejčastěji užívají Joie ispin 360 a Nuna Prym.

Je u nich velký rozdíl v bezpečnosti?

A dále Axkid minikid a Besafe izi turn. Jsou ještě další sedačky, které se v Octavii 3 osvědčují?

Nuna Prym je polohovatelná....Jsou ještě nějaké polohovatelné?

Moc děkuji.

Dobrý den,

jde o hodně širokou problematiku, která je na velmi dlouhé psaní.
Ale abychom Vás alespoň navedli - v zásadě máte dvě základní možnosti. Buď otočná sedačka do 18 kg, nebo sedačka poutaná pásem, čistě protisměrná, do 25 kg.

Zajímavým typem je i obousměrný Klippan Triofix Recline, Klippan Triofix Comfort nebo Klippan Triofix Maxi, který je použitím až do 36 kg i možnostmi poutání velmi variabilní. Z konkrétních typů je dobré vybírat podle typu auta a Vašich požadavků.

Podrobnější informace k tomu, na co se zaměřit a co hledat najdete zde. Tady jsou shrnuty základní instrukce, na základě kterých se dokážete lépe orientovat:
https://www.centrumautosedacek.cz/goldim-blog/p...

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz