Autosedačka Axkid Minikid vs. Axkid Rekid. Je zde zásadní rozdíl?

Zodpovězené
18. únor 2020

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda je nějaký zásadní rozdíl mezi autosedačkami Axkid Minikid a Axkid Rekid. Mimo to, že Rekid lze instalovat do auta, jak pomocí tříbodového pásu, tak pomocí systému isofix. Jde mi zejména o případné rozdíly v bezpečnosti a pohodlí pro dítě (polohování).
Případně, kterou verzi byste doporučil, pokud bude nutné sedačku používat ve dvou autech, jedno s isofixem (pro častější ježdění), druhé bez isofixu.

Děkuji za odpověď.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz