Šifra martinus 2024. Kdo už má první postavu?

swan42
4. bře 2024

Holky uz je to tadyyyy 🙂
Kdo uz ma prvni postavu?

drep
4. bře 2024

Díky za upozornění, úplně mi to uteklo a přitom hraju každý rok tak ráda. První postavu už mám😃

nelly_strokova
4. bře 2024

Miluji tyhle jejich hry. 🙏🏻😂 První postava hned ráno hotová. 😁

janulkav
4. bře 2024

Také mám, děkuji za připomenutí

uzivatelkapetra
4. bře 2024

Už řešíme ve skupince, dneska pomocí googlení 🙂

swan42
autor
4. bře 2024

@drep
@nelly_strokova
@janulkav
@uzivatelkapetra
Ja vim, ze ta knizka existuje, ale to je asi tak vsechno 🤣 ani googleni mi nepomohlo, proste me to najednou trklo, protoze si rika., ue to bude desne jednoducjy kdyz to kazdy uz ma 😅
Nevim, kdo to napsal a az moc jsem se upinala na ten ostrov

krisstina93
5. bře 2024

Tak dnešní pro mě byla super snadna :D to sem ani nemusela rozklikavat :D

drep
5. bře 2024

@krisstina93 tyjo, mně je celkem jasný, co ten obrázek představuje, ale vystřílela jsem všechny myslitelný postavy a žádnou mi to nezvalo

uzivatelkapetra
5. bře 2024

@drep pokud si myslíš, že by tam mělo být oko, tak se mýlíš 🙂

krisstina93
5. bře 2024

@drep já sem nevěděla jak se ta postava píše, sem tam psala špatně i/y :D

krisstina93
5. bře 2024

@drep je to jedna ze dvou hlavních postav.

uzivatelkapetra
5. bře 2024

@krisstina93 já to napsala česky s j a prošlo 🙂

1772
5. bře 2024

Tak já tedy ani jednu. Zase mi to bude ležet v hlavě..

1772
5. bře 2024

Tak a už mám první.

teryem
5. bře 2024

Dnešek mám, to bylo jasné hned, jen několik pokusu jaké jméno to vezme, ale včerejší prostě netuším 🙄 nehodite někdo návnadu prosiiiim 😀

krisstina93
5. bře 2024

@teryem má to několik serialovych nebo filmových zpracování a soustred se na tu barvu 🙂

swan42
autor
5. bře 2024

@krisstina93 mne to opet hned netrklo a ani nevim ze je kniha 🤣 druha napoveda pomohla

@teryem mne nakopa barva a odprosteni se od ostrova a tabule (knihu jsem necetla, dej netusim)

teryem
5. bře 2024

@swan42 hm tak to muselo jít úplně mimo mě...jaká barva, však žádná nikde není řečená 😀😀 nevím no

betelgeuzz
5. bře 2024

@teryem barva řečená není, ale na obrázku je jí hodně. Je to starší knižní série, on ten ostrov je v jednom díle i v názvu. Já to sice taky nečetla, ale hltá to teď moje dcera.

veru181
5. bře 2024

@teryem Vůbec jsem to neznala, ale pomohlo mi zadat indicie do Googlu 🙂.

veru181
5. bře 2024

Dneska jde určitě o nějaký fenomén, že? Ty šly většinou mimo mě 😀

krisstina93
5. bře 2024

@veru181 většina lidi bude znát spis film :D já to uhodla hned podle první nápovědy a když vidím ty ostatní, tak je to úplně primitivní :D

drep
5. bře 2024

@krisstina93 tak já se nechytám ni vzdáleně, já myslela fakt, že je to oko

veru181
5. bře 2024

@krisstina93 Já si právě říkám, že jsou tam docela specifické indicie, takže to bude něco jasného, co mě ale minulo 😀 (třeba z fantasy mám ráda jen Harryho Pottera). Ale budu luštit, zkoumat a snad na to přijdu i tak 🙂.

mon_88017
5. bře 2024

Přidávám se k letošní hře, zatim je to lehký 😀

teryem
5. bře 2024

Tak mám, ale nikdy jsem o tom neslyšela. Stojí za přečtení holky?

sarunatko
5. bře 2024

Já jsem dneska čekala na polední odhalení. Ráno jsem si byla jistá, že vím, ale žádný jméno mi to nevzalo. Nakonec je to úplně něco jinýho 🙂

verciiik
5. bře 2024

Já nemůžu přijít na to včerejší a drásá mi to nervy 😀 přišla jsem na něco, co by tam poměrně sedělo a není to ono, tak jsem ještě dožranější 😀 a jsem hodně zvědavá, jestli se pak plácnu do čela, nebo se budu litovat, že jsem o tom nikdy neslyšela.. a to googlím jak divá a stejně nic, asi blbě 🙈

mon_88017
5. bře 2024

@verciiik o tom včerejším jsem se dozvěděla, když byla šifra s odkrejvacíma obrázkama, byla tam taková ženská postava u domečku. A kupodivu mě to letos napadlo na první dobrou 😀

verciiik
5. bře 2024

@mon_88017 já se picnu, tak ona to celou dobu byla ta, co jsem říkala, že by na to docela dobře seděla, jen jsem tam psala to jméno blbě 😀 ale dovedlo mě k tomu to, cos napsala, tím jsem si to ověřila

verciiik
5. bře 2024

@mon_88017 nicméně jsem to nečetla, v životě o tom neslyšela a ani se mi to nedařilo potvrdit s nějakým obsahem knih z netu. jsem marná :D