Jak dopadla vaše postava po druhém těhotenství?

mysicka_lb
23. únor 2015

Ahoj všem, které už máte více dětí. Jaký vliv na vaši postavu měla další těhotenství v porovnání s tím prvním? Dá se očekávat, že když žena v prvním těhu moc nepřibrala a rychle to shodila, bude to ve druhém těhotenství taky tak? Nebo už se pak tělo regeneruje hůře? Porovnejte prosím svoji postavu z období před dětmi , několik měsíců po porodu prvního dítěte a několik měsíců po porodu druhého dítěte.

zuza01
23. únor 2015

Postava po druhém dítěti se mi dala do kupy mnohem rychleji než po prvním. V šestinedělí jsem byla v džínách vel. 25, to jsem po první měla až pár měsících. Cvičit bych měla, ale ne kvůli těhotenství. Jinak mám štěstí, břicho je pořád stejné, žádný převis, vytahaná kůže, strie, nic. Asi mám štěstí 🙂 Jen prsa, měla jsem B, teď to bude A... Aspoň je nemám u kolen, no 😉 U obou jsem přibrala stejně, 15 kilo.

lucie11111
23. únor 2015

U obou těhotenství jsem se zpět na svou váhu dostala zhruba za rok, po dcerce možná o něco dřív. Na břicho mám taky štěstí, plochý, bez strií. Jen u dcery se mi víc zvětšily prsa než u syna. Jinak jsem v obou těhu přibrala kolem 10ti kg. Jo a vůbec necvičím, ani nedržím diety🙂

nariel
23. únor 2015

@mysicka_lb To je težké...nejspíš chceš abychom tě nějak uklidnily. ale nevíme jaký jsi typ... Každá žena přibírá jinak a jinak se vyrovnává s nadváhou. Pokud by bylo moje možné druhé dítě zdravé nevadilo by mi nosit nějaké kilčo navíc... a myslím že s více dětmi to člověk vyběhá, ale je to určitě i idividuální....
Tak přeji štíhlou linii 😉Upřímně mezi námi, to teď neřeš to až to přijde budeš vědět😉 Můžeš být totální vyjimka 😉
Ale nechám diskuzi a názor zkušenějším 😉

majkoz
23. únor 2015

Mno..takže s prvnim jsem nabrala skoro 25 kg!, což bylo i kvůli těhu cukrovce.Na původní váhu jsem se nikdy nedostala, ale nebylo to tak strašný..se druhym jsem přibrala jen 10kg, rychle to shodila, takže jsem byla na váze jako po prvním - pár kilo,.. a po třetim jsem teda hodně nad limit..hlavně břicho mi nejde dolů, ale do žádných diet zatím nejdu, snažim se nebýt líná a chodit ven na prochajdy, když to jde tak na brusle, ale žádný velký zázraky se nedějou, čekám,že se to zlepší, až přestanu kojit...

yildiz
23. únor 2015

tak ja mela prvni dite ve 20....pribrala jsem 10kg ..ktere jsem ihned po porodu shodila a jeste jsem z porodky odchazela o 2kg lehci nez vahu pred tehu 😀 nemusela jsem s postavou ani hnout ...a bricho po tydnu jsem mela pryc ...s odstupem jsem pak po druhem tehu ve 35 nabrala 11kg ktere jsem shodila hned po porodu zbylo me teda asi 1kg ale to delaly prsa .... opet jsem nemusela jak se rika hnout zadkem ...a ted po tretim tehu ve 37 jsem nabrala 10kg opet hnedka po porodu dolu ....a bricho i po tretim tehu bylo jiz 2den ! pryc ! Takze opet bez prace ...cviceni jsem mela rada od mladi ....takze nemam problem s cvicenim a posilovanim v tehu cvicila jsem az do porodu a po porodu taky ....i kdyz se ted ze me stava lenoch tak ta vaha neni az tak spatna skoro ve 40 😀 a po 3 detech ....samo jako vzdy se da neco zlepsit...ale ....no zalezi jak je clovek taky aktivni, nejaky ty geny ? stravovani , typ postavy , atd ...vse ma vliv ...takze treba poradit cviceni doma, nebo i ta chuze, zdrava strava atd ..drzim pesti ! nekomu to trva kratce a nekomu to trva dele ale s pevnou vuli docilit toho se da vzdy ! Drzim pesti ! a co je podstatne - hlavne zdraviiicko ! 🙂

anina32
23. únor 2015

U prvního jsem přibrala necelých deset kilo, který šli po porodu okamžitě dolu, z porodnice jsem odcházela s předtěhotenskou váhou. U druhého jsem nepřibrala, ale naopak v den porodu jsem měla o kilo méňe než před otěhotněním, při odchodu domů dokonce o deset kilo méňe. Nutno ovšem podotknout že během kojení jsem všechno přibrala zpátky a spadám do kategorie s opravdu všlkou nadváhou 😉

mysicka_lb
autor
23. únor 2015

@nariel Ne, ne, nechci uklidňovat, ptám se jen tak pro zajímavost. U mě druhé dítě asi tak jako tak nebude....

simdan
24. únor 2015

Já po druhém těhu byla o mnoho rychleji hubenější než po prvním porodu 🙂 ale to jsem byla ještě"mladice" nevím jak mé tělo bude reagovat,bude mi zachvíli 34 a ty kila už tak rychle dolů nejdou 😎

mandala
24. únor 2015

Po druhém těhu jsem za chvíli byla jako předtím, protože holky mě daly zabrat. Ted jsem rok a měsíc po třetím porodu, kg mám sice jako předtím, ale to vytahaný břicho ojoj, budu se muset přinutit nějak cvičit.
@simdan Mám to podobně jako ty, hlavně není taková honička, protože starší děti pomůžou, to je paráda. A při takové pohodičce se těžko hubne. 😉

lv
24. únor 2015

po dvou porodech, ve 30 a 35 jsem sice + 2 až 3kg na váze před dětmi, ale tělo je jiné, těžko říct, jestli k tomu přispěla tolik těhotenství a výkyvy váhy, nebo taky věk a to, že jsem pecivál a necvičím /a měla bych, zpevnit/. No dvacítka a modelka už ze mě nebude, oblečená vypadám ucházejícně a nahou mě má doma manžel, kterému se líbím.

marketnieuw
24. únor 2015

u me to po druhem tehotenstvi neslo dolu tak dobre jako po prvnim ☹

kamilka007
24. únor 2015

@mysicka_lb Tak u me se to bohuzel zhorsovalo. Pred dcerkou jsem mivala 59kg, v tehu pribrala 18kg. Dolu to slo skoro samo - 11kg zustalo uz v porodnici (netusim jak, ale zaplatpanbu), na konstantnich 62kg jsem se dopracovala bez driny za cca 9 mesicu.
Pri synovi jsem pribrala 24kg (a mohla jsem si za to sama precpavanim), v porodnici zustalo jen cca 6kg, a prvni mesice to slimacim tempem slezlo na 73kg a sprajc, dal nic. Ja byla nestastna a jedla jako pitoma. Pak jsme dostaveli a prislo stehovani - masakr. 🙂 Skoro jsem nejedla, makala jako sroub a po 2 tydnech zjistila, ze vazim uz jen 67kg. To byl nejlepsi impuls, zkrotila jsem apetit a dvakrat tydne chodim na cviceni, ktere me strasne bavi. Po 8m. od porodu uz mam 60kg a jsem stastna jako blecha, a do leta na sobe chci zamakat jeste vic.
Proste to jde, i kdyz to vypada marne jako u me, staci ten prvni impuls a pak cca tyden vydrzet nutkani ke hrichu. Pak se telo vzpamatuje a jde to dobre. 🙂

loafeer
24. únor 2015

Já u obou těhu začínala na stejné váze 67, u obou přibrala 12kg....Po prvním porodu jsem měla měla i 63kg- kojení, únava, bohužel jsem pak přibrala. Po druhém těhu jsem nezhubla nic,navíc, jsem sice na své váze, ale břicho mám jak pudink a dokonce asi 5 strií, celkově si připadám víc rozkydnutá :o(

mogwaika
24. únor 2015

Já jsem začínala u prvního na 47kg, před porodem 63, pak se mi váha ustálila na 53kg. S mrňavou jsem přibrala jen 7 kilo na 60kg a rok po porodu mám 50kg. Největší rozdíl byl u mě v kojení, první dítko se odstavilo v pěti měsících a já hubnout přestala, druhé je stále kojené, tak doufám, že se časem nevypařím 🙂 Kůže i prsa se po druhém regenerovaly rychleji, jen mám povolené břišní svaly.

andrrriiik
24. únor 2015

Ja poprve pribrala 21kg,nez jsem se dostala na puvodni vahu,trvalo to cca 9mesicu,podruhe jsem pribrala 23kg,jsem 4,5mesice po porodu,a mam porad tak 8kg navic.Ale vlezu se do vseho,bricho nemam zadne,postavu stejnou,jen jsem jeste trochu sirsi 😀 Ale tech 8kg navic neni ani poznat.

andelka
3. dub 2015

U prvního navíc 7,5 kg,po porodu všechno dole,kojením ještě tři kila.
U druhého navíc 11 kg, po porodu dole většina,zbytek do 4 měsíců a kojením ještě něco. Po odstavení jsem trochu pribrala a poprsí kleslo,ale jinak vahove a vzhledově jsem na tom jako před dětmi.