Typ postavy a hubnutí. Co Vám třeba pomohlo?

ovesova
25. čer 2020

Ahojky věděli jste že jeden s největších faktoru postavy hubnutí a vše okolo záleží právě na tom jaký typ postavy máte? Já mám klasickou hrušku úzké ramena docela ploché břicho a boky. Mate někdo stejnou postavu a co vám Třeba pomohlo A jak jste zhubli

amazonkajanik
25. čer 2020

@ovesova jedla jsem,co jsem chtěla,ale k tomu se adekvátně pohybovala,což vzhledem k předchozímu zaměstnání nebyl problém. Dokud jsem nedodržovala pravidelnou stravu,tak se kila držela. Pak stačilo jíst min každé 2h a doslova to letělo dolů. Sice některé partie potřebovaly následně pomoct ke zpevnění,ale to už byla maličkost. A podotýkám,jedla jsem vážně vše :pečený bůček,brambůrky,čokoládu,rohlíky,sladké nápoje,pivo ...dle kalorické kalkulačky jsem měla stále nižší příjem,než výdej přibližně 10-15%

amazonkajanik
25. čer 2020

@amazonkajanik jen dodatek...to bylo ještě před těhotenstvím a porodem. Teď se mě to drží. Kalhoty už obleču,ale břicho je horší,mám silnou diastazu,takže jdu na to pomalu a opatrně,než něco posr ... Nedávno mi známý položil otázku,zda nečekám mimi,tak mě to docela sestřelilo 😟do 5.měsíce to na mě nikdo nepoznal a teď ze mě dělají znovu tehuli 🙄 hlavně s tou pravidelnou stravou je to taky horší,teď snídám třeba jen proto,že beru atb. Až bude kluk větší a místo mlíka bude chleba (má ho až na svačinu),tak budu konečně pořádně snídat taky 😁

mia255
26. čer 2020

@ovesova u mě zabírá běh a IF 👍 jde to pomalu ale jde to 🙂 (mám k tomu ještě po dvou porodech a hypothyreozu)

marketanova
31. led 2021

Mě běhání a doma cvičení na podložce s činkami