Kočarek 2v1 Riko Basic Plus 2021. Jak se vám řídí?

nikaal
6. pro 2021

Ahojte. Vybíráme kočárek poprvé a přesto, že máme ještě spoustu času, jsem ráda, že jsme začali už teď 😂 nevěděla jsem, že to bude takové náročné.
Kočárek chtějí koupit rodiče, na vnouče se strašně těší a taky bude první takže jim tu radost nechci odepřít. Nemůžu si, ale pomoct a nejvíc se mi právě líbí Riko basic plus ve dvoukombinaci. Vajíčko mají v super setu jiné značky a to Cybex aton 5. Takže pro mě to je jasná volba. Navíc cena úplně luxus 😂
Ale taťka mi našel nějaký kočárek italské značky za 26.tis a mě se zas tak nelíbí....a zbytečně drahý podle mě.
Ráda bych recenze na mého favorita ať mám jednodušší rozhodování. Zajímá mě tedy hlavně jak se vám řídí, rukojeť mi přijde celkem krátká, ale možná se to tak jeví jen na fotkách. S manželem jsme oba vysocí.
Mockrát vám děkuji za jakékoliv postřehy k tomuto kočárku.

littlebee124
6. pro 2021

@nikaal Po Basicu sem také koukala a četla sem samé špatné recenze, ze několikrát někomu vyskočila korba z toho systému, sportak ze se převážil, ze často mění kolečka🙈 Nakonec Riko mame to Ultimu 🙏🏻 Eventuálně na Fb je skupina kočárky Riko
Ale chce to si ho odzkoušet 🙏🏻