TT 10 DPO - stále brečím, může to být těhotenství?

lucik3101
4. říj 2019

Ahoj holky , v srpnu jsem byla na laparce .. zjištěna endometrióza , srdcovita děloha , a jeden neprůchozí vejcovod . Pritel méně spermijku tři měsíce zpět , tak bere vitamíny .Snažíme se už 15ty měsíc o miminko . Gyndar mi řekl ať se v září snažíme naposled normálně a pokud se nepovede , dá nam zadanku do centra .
Nějak jsem se stim už smířila a naopak se těšila , že se pak třeba i konečně dočkáme . Jenže :D posledni asi dva dny furt jen brečím :D to není normální :D přítel že mě už šílí :D že jestli nejsem těhotná , no tak jsem si udělala test , jsem 10 DPO , moc brzy já vím , tak tohle vynechejme .. jen holky... Vidíte tam něco , řekněte že se tam něco asi rýsuje :D já to tam po roce a půl testovani něco vidím, teda vždy jsem viděla :D(sugesce) ale teď je to jiné :D

texetka
4. říj 2019

Něco tam je. Vydrž .

balogis
4. říj 2019

Na mě moc žlutá fotka , takže nevidím nic, nemáš lepší foto?

lucik3101
autor
4. říj 2019

@texetka děkujiiiii , další zkusím za dva dny , je normální že teď po zaschnutí to jde vidět méně ?

lucik3101
autor
4. říj 2019

@balogis teď bohužel lepší neudělám :/ venku jeste není světlo a doma mám žárovky do žlutá , lépe to zatím nejde :D

texetka
4. říj 2019

@lucik3101 múže být. Odečítat výsledek se má jen do pár minut, pak to je zkreslené. Vydržet a čekat. Ono nic jiného se dělat nedá. Držím palce.

lucik3101
autor
4. říj 2019

@texetka je mi to jasné , čekání je to nejhorší :D ale děkuji moc !

lucik3101
autor
4. říj 2019
dekubo
4. říj 2019

Já něco pidi taky vidím a moc držím pěsti 👍

lucik3101
autor
4. říj 2019

Holky když je to tak slabe ,,pozitivní,,z ranní moči , asi nemá cenu testovat znovu dneska. Asi by se tam teď z další moci nemuselo nic ukázat nebo co myslíte ?

gruyerre
4. říj 2019

@lucik3101 dneska už nedělej test, buď počkej aspoň do zítřka nebo jdi na krev, jetsli to nemůžeš vydržet

lucik3101
autor
4. říj 2019

@gruyerre to já počkám , ono tak či tak dokud nebude termin mrchy tak není nic vyhráno . Jen mě teď tak napadlo jestli to třeba neni rozpita barva , nebo falešný duch :D uvidím :D

petula.bir
4. říj 2019

@lucik3101
Taky jsem dnes 10DPO, test jsem zatím nezkoušela. Na tom prvním bych řekla, ze rozpitá barva ale u druhého pidi midi duch 😂 držím pěsti ať je za par dnu silnější 🙂

lucik3101
autor
4. říj 2019

@petula.bir no tak uvidíme jestli z toho něco vůbec bude :D kdy plánuješ testovat ?

lilian2111
4. říj 2019

Přijde mi to na špatném místě 🤷🏻‍♀️

petula.bir
4. říj 2019

@lucik3101
Chci neděle, pondělí ale už se vidím, ze zítra ráno budu testovat 😂 doma žádné testy nemám a dnes jedeme na nákup a je tam dr.max 😂 tak se vidím jak si je koupím. My jsme už taky objednaný do CAR-u 😂 a jak ti je, cítíš, ze je ti jinak?

lucik3101
autor
4. říj 2019

@petula.bir klidně testni aspoň na to nebudu sama :D a kam jste se objednali ? Nás pro začátek čeká IUi tak jsem zvědavá právě , chceme jít do reprofitu ... Ne vůbec nic , překvapivě ani nešpiním jako vždy před ms . Jediný co se děje, je to , že mě vše rozbrečí :D ale to můžou být i rozházené hormony 🙂 a ty ? Pozorujes něco ?

astyna88
4. říj 2019

Hlavne testuj az po terminu ms, pred bezne stoupa hcg.

lucinkaab
4. říj 2019

@lucik3101 taky tam neco vidim😉 ja jsem 12DPO a vcera mali duch jako u tebe ms ma prijit v nedeli kdy tobe??? tak snad nam nedojde 😉

petula.bir
4. říj 2019

@lucik3101
Asi tedy zítra ráno. Já šla pro dceru do školy a myslela jsem, ze se slozim, začala se mi točit hlava a žaludek úplně 🤢 a prsa začínám cítit. Od revize mám silnou PMS proto nechci testovat brzy. My půjdeme na první konzultaci a rovnou udělají spermiogram. Pokud to dostanu tak jak mám (pondělí, úterý) tak budu 7DC já merim i BT a zatím jsem na 36.8 uvidím zítra zda klesne nebo ne - vždy tak 2-3dny před ms mi teplota klesne na 36.2-37.4

@lucinkaab
Ahojky, já dneska 10DPO ms má přijít pondělí, úterý 😂 snad nám nepřijde 🙂

lucinkaab
4. říj 2019

@petula.bir tak snad i tobe nedojde, holky jsem ve skupince co se zeny snazi o mimco ale snazi se o druhe tak pokud chcete muzete se pridat 😉

petula.bir
4. říj 2019

@lucinkaab
Děkuji, jaká skupinka to je? 🙂

lucinkaab
4. říj 2019

snazeni o druhe miminko

lucik3101
autor
4. říj 2019

@lucinkaab tak super, kdy budeš testovat znovu ? Pak pošli fotku jestli sílí , já se chystám testovat asi znovu zítra ráno :D .. Ms má (ne) přijít v úterý . Ještě mám čas, teď jsem 10DPO , tak uvidím jestli už po 15te planý poplach :D nebo se KONECNE zadařilo , už je to na prášky :D

balogis
4. říj 2019

No tak na té druhé něco úplně pidi vidím,ale těžko říct

lucinkaab
4. říj 2019

@lucik3101 mysli pozitivni ja zkusim zitra ms mam mit v nedeli....

lucinkaab
4. říj 2019

@lucik3101 jake testy pouzivas??

jako_mala_holka
5. říj 2019

Ahoj holky, nechci zakladat novou diskuzi, kdyz by mela prakticky stejny nazev... dnes 10dpo a rano toto... myslite, ze je to na dobre ceste? S temito testy se mi to jeste nestalo, vzdy snehobile i pozdeji... je to mamatest

lucinkaab
5. říj 2019

@jako_mala_holka drzim malecky at sili 😉

jako_mala_holka
5. říj 2019

@lucinkaab dekuju, jsi zlata 🐘 no zrovna vcera byl manzel na spermiogramu, ja si nakoupila nove obleceni a doma mame nekolik baleni nosifolu a folandrolu do zasoby, tampony do zasoby,... 😀😀👏

lucik3101
autor
6. říj 2019

@lucinkaab ahoj , tak co zkoušela si testovat ? Používám ladymax od Dr maxe , bohužel fotka testu asi rozpita barva a dost šikovně , vypadá vážně jak druhá slaboučka čárka a další testy bílé, takže vydržím do úterý jestli mrcha dorazí .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru