10 dpo. Je ještě šance?

sami28
25. črc 2020

Ahoj holky, gratuluju všem, u kterých tady vidím pozitivní testy 🙂 Prosím vás... 15 DC byla ovulace (od doktora potvrzene) a včera 9 dpo negativní TT. Cca 6 dpo píchání v břiše, zimnice, horkost po těle, poté 3 dny hnědý výtok a strašná bolest hlavy, jak když ji mám ve svěráku. Já vim, že testuju hrozně brzy, ale byla jsem nahecovaná, že tam už něco bude. Hlavně, já nikdy nešpinim a hlava mě taky nebolí.. řekněte, že tam je ještě šance :D

elinkav
25. črc 2020

Na test 9DC je brzo... taky jsem ho tak brzo dělala a byl tam opravdu jen náznak čárky, takže jsem byla velký lovec duchů 😄 udělej ho 12DPO, to by už mohlo něco být vidět. Jinak příznaky jsem měla úplně stejné..

sylvusska
25. črc 2020

Zkus jeste pockat aspon 2 dny na dalsi test. Ale bylo mi 5dpo jak tobe, krece v brise, bolest vajecniku, trapi me poceni, navaly horka a tehotestvi to je 🙂 Tak drzim palecky

sami28
autor
25. črc 2020

@sylvusska tyjo, děkuji za naději 🙂 a gratuluji!

sami28
autor
25. črc 2020

@elinkav já ho taky natáčela různě pod světlem, ale nic 😀 , tak počkám a budu doufat 🙂 děkuju

sarikslezak
17. srp 2020

@sami28 jak jste dopadla?

sami28
autor
17. srp 2020

@sarikslezak dnes jsem 7dpo, bolí břicho jak před ms a pálí prsa.. snad vydržím testovat až před ms