Testy netmavnou. Je šance, že se ještě zadaří?

16. dub 2024

Ženy máte některá zkušenost, že vám druhá čárka nesilněla několik dní po sobě? Test není ani negativní ani tam není zcela jasné těhotenství. Mám stále slaboučkou čárku na testu a třetí den nesilní. Může tam být ještě šance že se zadaří? Dnes jsem 14 DPO. Když koukám jak vypadaly testy na 14 den jiných tak nemám z toho dobrý pocit. Testuji brzy kvůli lékům a pokud budu těhu tak mám jít okamžitě na odběry kvůli štítné

nektarinka123
16. dub 2024

Testujes stejnou znacku?

autor
16. dub 2024
lencaa11
17. dub 2024

Pokud už je 3 den stejná čárka tak to těhotenství nebude a 14 DPO už by byl viděn posun

martulka88
17. dub 2024

Proovnej test obden. Když budeš kontrolovat den po dni, nemusíš vidět tolik nárust. Ale pokud je to stále slabé, tak buďto na gyn a tam odběry krve (to musíš taky jít dvakrát) a nebo čekat, co se stane. Pokud by nesílily a nedošla by MS, je potřeba gynda.

nikolrub
17. dub 2024

Take jsem mela neco podobneho, nekolik dnu testy nesilily. Tak jsem myslela te z toho nic nebude. Pristi tyden mame termin porodu 🙂 drzim palce!

hennrietta
18. dub 2024

Dopadnout to může i nemusí. To jsou ty začátky...
Co jít na odběry krve? Myslím, že tam to bude nejjistější.

laurinka0102
27. dub 2024

Ahoj mužu se tě zeptat jak si dopadla řešit teď stejnou situaci prosim o odpověd děkujj

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru