Mamatest. Duch nebo falešné testy?

26. čer 2022

Holky, potrebovala bych od vas poradit a znat vas nazor. Vim, ze mi nikdo s jistotou nereknete jak to je a ze musim jen pockat, take vim, ze testuji celkem brzo pred menstruaci, nicmene prosim i tak o vas nazor. Dnes jsem 11 dpo, menstruace ma dojit ted 29-30.6 od 9 dpo si zkousim delat TT je mi jasne, ze nemohu ocekavat nejak vyraznou carku, nicmene 9 dpo se mi objevil duch, vcera 10 dpo se mi objevil o neco slabsi duch cemuz priklanim k predchozimu veceru a k pitnemu rezimu jestli nebyla moc koncentrovana a proto se objevila slabsi carka a i tak mi to nedalo a jeste vcera jsem si zasla do jine lekarny pro stejne testy, dnes 11 dpo jsem si zkusila opet test s tim, ze jsem od vcerejsiho vecera moc nepila a dnes odpovida duch 9 dpo, presto bych ocekavala po 2 dnech melicke zvyrazneni, ne caru, ne dalnici ale drobounce ano, nicmene mi nejde do hlavy, jestli nahodou mamatesty nedelaji duchy, zkousela jsem dnes i digi clearblue a negativni, pepino test take negativni duchove mi tedy vychazi pouze tady na mamatestech i presto, ze je kazdy balicek kupovan v jine lekarne. BT se drzi zatim vysoko ale na tu nesazim, tak se do menstruace vzdy drzi vysoko. Je tu nejaka sance, ze testy ukazuji tehotenstvi i presto, ze carka zatim nejak nesili protoze mam pred ms a jine testy jsou negativni? Fotky jsou malicko upravene abyste duchy videli i vy, v realite jdou videt opravdu hezky a zadne rysky to nejsou. 😕
EDIT: 9 dpo jsem zkousela i clearblue tycinkovy 10" a tam mi vysel take slabounky duch
Tak ted babo rad je sance, neni sance? Mam verit tem negativnim nebo mamatestum? 😀 😕

*omlouvam se za anonymitu, ale mam tu spoustu znamych a nerada bych aby tuto diskuzi nekdo videl

lencaa11
26. čer 2022

Řekla bych že jsou tam pěkně // testovala bych dal digitální má citlivost 25 proto negativní jinak bych vyzkoušela test livsade nebo Dr max teď hodně žen nadava na máma testy držím palce ☘️☘️

autor
26. čer 2022

@lencaa11 ano, ano zrovna take v jine diskuzi procitam, ze digi je lepsi delat az po zmeskani ms, ja prave zkousela pepino test se stejnou hodnotou a negativni a to jsem si rikala, ze kdyz je to stejna citlivost tak by to mohlo vyjit vsude stejne, ale kazdy test ma asi jinou silu barviva? V tom aby se tedy cert vyznal 😅 mrknu na ten livsade a dr max, dekuji za tip 😘

jjasmina
26. čer 2022

Na Mamatest je spoleh, ale je brzy, ono ani sílící test nic nevypovídá o prosperitě

nina004
26. čer 2022

Mne ukázal mama test vždy dobre. Ale mala som silnejšie čiarky. Robila som test na 8DPO a na 9DPO. Silnel po dvoch dňoch. Takto vyzerali testy na 8DPO poobede. Držím ti silno prsty

ivetkafek18
27. čer 2022

Je tady spusta diskuzi a holek ktere ti potvrdi ze mamatesty falesne duchuji. Udelej si jinou znacku ne anma test ani pepino. Je hodne dobrych testu. No jestli jine testy byli negativni a jenom mala test porad pozitivni tak je falesne potitivni. Skus treba zitra ale opravdu jinej test

autor
27. čer 2022

@ivetkafek18 už jsem zkusila benu testy a negativní takže mamatesty jedno velký špatný za mě 👎😡😟

autor
27. čer 2022
jjasmina
27. čer 2022

Já měla třeba Livsane total negat a těhotná jsem byla 😄Nakonec jsem šla na odběr krve jako samoplatce

autor
27. čer 2022

@jjasmina 😀🤔 vy mi dáváte, já už počkám do středy zda ms dojde nebo ne pak se uvidí 😀

jjasmina
27. čer 2022

Jj já v tom tapala, jediný Mamatest pozit a Livsane, pepino a dr max negat, pak aby se v tom člověk vyznal 🤣

autor
27. čer 2022

@jjasmina já právě také měla pepino, livsane a digi clearblue negativní a jediný mamatest duchové 😀🤦‍♀️

ivetkafek18
2. črc 2022

Mrzi me to ale jak jaem psala mamatesty hodne falesne duchuji a hodne holek takhle zustalo sklamanych. Mamatesty jedno obrovnsky ne za mne. No jestli nemas spozdeni vubec bych flintu do zita nehazela. Jestli jsi mela posunutou ovulaci porad to muze byt. No jestli spozdeni mas a vsechny znacky jsou negativni tak nejsi tehotna. Napriklad Clearbue livsane dm max plus lekarna to jsou hodne spolehlive testy a maji hodne barviva