Za jak dlouho se Vám podařilo otěhotnět podruhé?

18. dub 2022

Hezký večer, dámy. S partnerem začínáme uvažovat nad druhým miminkem (dcerunka má 1,5r) a stále váháme, kdy "začít"... Ideální věkový rozdíl - dle mého úsudku - jsou tři roky, takže bych ráda počkala, avšak o první miminko jsme se snažili deset měsíců.

Vím, že věšteckou kouli nemáte, ale zajímá mě, jak to bylo u Vás. Trvalo druhé otěhotnění déle nebo naopak jste otěhotněly hned?

neomenia
18. dub 2022

Hned na poprvé. Plánovaně. ( Rozdíl 5 let). Záleží určitě na věku, já měla druhé v necelých 33 letech. Pokud ma někdo druhé už ke 40, může to trvat.

kkkt
18. dub 2022

Momentalne se o druhe snazime uz 10 mesic. V lednu jsem prodelala biochemicke tehu, ale zjistilo se to nahodou na preventivce 🙄 Smirena s tim, ze mezi detma uz bude 4lety rozdil, hold se neda planovat 🥴 prvni byl za 3 mesice ani nevime jak 🤷‍♀️

lenerka1
18. dub 2022

Miminko přijde ve správnou dobu. První nám trvalo rok a čtvrt, druhé na chlup stejně jako první a třetí bylo na první zášup.

westie
18. dub 2022

Prvni po letech snazeni az z IVF a druhe se podarilo po prvnim nechranenem styku - dva roky od porodu jsme se chranili, pak jsme si rekli, ze vzhledem k nasi neplodnosti vlastne ani moc nemusime😁.

vikysek0987
19. dub 2022

Dceři bylo 10 měsíců, když jsem otěhotněla (neplánovaně)nedopadlo to,další plánovaně tři měsíce po revizi, Dceři je 18.měsíců a až se mimčo narodí, budou jí dva roky,budou mít k sobě blíž a myslím, že je to tak akorát a přesně jak píšeš, jeden nikdy neví, jak dlouho se bude snažit a jak dlouho to bude trvat....

michaelarousova
19. dub 2022

Prvni hned a druhy 6 mesicu☺️

baraskaska
19. dub 2022

Prvni po pul roce ale mela jsem ani ne rok po vynechani antikoncepce. Takze jsem to brala vklidu. Druha praktick hned jak jsme si rekli. Ale bylo mi 27. 🙂

chrystyanna
19. dub 2022

Druhé na sebe nechalo čekat. První plán bylo děti cca dva roky od sebe, takže od 9 měsíce malého nechráněný, rok poté konečně pozitivní test. Nevyšlo to. Za další dva měsíce už ano, budou od sebe téměř tři roky(2.8) první se narodil v mých 27 létech, druhé přijde chvíli před 30.

syslounek
19. dub 2022

První, nevydařené, těhotenství bylo neplánované. Pak jsme se snažili 3 roky, než se znovu zadařilo. Děti jsme chtěli tak ty tři roky od sebe, tak jsme se nechránili, že to bude zase trvat. Po třetím MS od porodu jsem zjistila, že jsem těhotná. Děti jsou od sebe skoro dva roky.
Jinak na hřišti jsme potkávali maminku, ta se o druhé snažila dva roky.

shirilka
19. dub 2022

První po půl roce snažení, u druhého jsme počítali, že to bude trvat obdobně ale podařilo se na první dobrou. Děti mezi sebou budou mít 21m.

kristyna2002
19. dub 2022

Po zamlklem těhotenství se nám podařilo za 5let

jaja01k
19. dub 2022

U prvního nám to trvalo rok, druhé bylo na první pokus.

leilinkaa
19. dub 2022

Prvni 7 mesicu a potom jsme chteli mit taky rozdil cca 3roku. Ale na druhe mimco jsme cekaly 2,5 roku 🤰

nazka
19. dub 2022

První byla na první pokus. A u druhé.. Vysadila jsem prášky v září, do prosince jsme si dávali pozor. V květnu, když se nic nedělo, udělala jsem ovu testy a bylo 🙂
Jinak mám prý sníženou schopnost oplodnění 🤷‍♀️
A vždycky jsem teda měla inofolic na podporu ovulace.

zuzaaaaa
19. dub 2022

Prvni hned, druhy 3-4 mesice, nechali jsme tomu volno.

areh
19. dub 2022

Obě děti hned, jsou od sebe necelé 3 roky

sigyn
19. dub 2022

První za měsíc, druhé za týden.

anet_98
19. dub 2022

Náš malý má v neděli 1,5 roku a snažíme se o druhé teď první cyklus - aktuálně jsem 3DPO, tak ještě 11 dní čekáme 🙂
Snad to klapne na poprvé a tobě také přeji hodně štěstí, ať se druhé povede hned na poprvé 🥰

veruuu_kubesovic
19. dub 2022

po roce

majena39
19. dub 2022

První pár měsíců po vysazení antikoncepce, druhé hned na první pokus - bez antikoncepce. Takže prvotní šok, že to šlo tak rychle a budou od sebe 17 měsíců 🙈

palmalaura
19. dub 2022

První rok a čtvrt, druhé hned po první menstruaci po porodu.

versatilka
19. dub 2022

první těhotenství přišlo téměř okamžitě. Na další II čekáme už 4 roky.

teryem
19. dub 2022

První po cca půl roce a druhé na druhý pokus.. Je to individuální

sebestka
19. dub 2022

První dcera trvala půl roku. Chtěla jsem být co nejdelší na mateřské, tak jsme druhé dítě plánovali začít se snažením v novém roce ( starší dcera je narozená v únoru, takže když by se nepovedlo dá se říct na první dobrou, šla bych do práce). Nakonec jsem vyjekla a začali jsme se snažením konec září začátek října a otěhotněla jsem hned na první dobrou.😀

pajav
19. dub 2022

První syn (já 23 let) - povedlo se za půl roku. Teď jsem 19tt (34 let) - povedlo se za 8 měsíců.

neria55
19. dub 2022

První snad po 2 letech, a druhé 6 měsíců

veroniqess
19. dub 2022

Podruhé opět hned

aselluska
19. dub 2022

První rok, druhé půl roku.

barunkiss
19. dub 2022

První nám trvalo zhruba 8-9 měsíců 😊. Druhé přišlo neplánovaně, když dcera měla 13 měsíců. Takže nám to poprvé když to blbě řeknu “ujelo” a bylo to 😊.

tynka9
19. dub 2022

Na první jsme čekali 10 měsíců, další dvě byly na první dobrou. Rozdíly 17 měsíců a 2 roky. Je to super, i když je to hodně vyčerpávající fičák - nejmladší má 11 měsíců. Věřím ale, že teď to bude už jen lepší a lepší 😊