13 DPO. Je šance?

petraszi
14. únor 2021

Holky jsem 13 dní po ovulaci která byla 2.2..... pořád negativní test ale od 8.2. do včerejška mě šílené bolely spodní záda a měla jsem velke bolesti hlavy na které netrpivam. Dnes pri curani se na papíře objevila malinká krvavá skvrna velikosti cca 1Kc... Mám ještě šanci na 2 carky na testu?😥 menstruace by měla být 16.2.

hasara33
14. únor 2021

@petraszi Naděje umírá poslední 😉 nicméně pokud víš jistě, že ovulace byla před 13ti dny tak se obávám, že test už by něco ukázal 🤷‍♀️ minimálně ducha určitě

ema90
14. únor 2021

@petraszi Pokud byla ovulace opravdu 2.2. a ne pozdeji, tak by test pravdepodobne uz neco ukazal.
Nicmene doporucuji testovat az s vynechanou ms.
A spineni bych bohuzel prisuzovala tomu, ze ms uz se blizi a dorazi.
Bolest hlavy nebo zad bych tehotenstvi neprisuzovala, jednak proto, ze mate dostat ms a jednak proto, ze “tonouci se stebla chyta” a tak si klidne ruzne bolesti/nevolnosti muzete lehce privolat.

petraszi
autor
14. únor 2021

No přesně to nevím☹ mám na to aplikaci ale nevím zda se jí dá úplně věřit... každopádně mám už 4ty den zvýšenou bazalní teplotu vždy kolem 37,3.. ale teď po sprše mám dokonce 37,8... to už se mi zda zase presprilis☹

petraszi
autor
14. únor 2021

@petraszi každopádně 37.8 mám teď odpoledne... rano mívám 37.1 nebo 37.2

hajglish
14. únor 2021

@petraszi bazalni teplota se meri vzdy po ranu nez vylezes z postele a ce stejny cas,takze je uplne zbytecne a blbost si ji merit pres den a vubec po sprse

petraszi
autor
14. únor 2021

@hajglish to jsem netušila, dekuji moc...

hasara33
14. únor 2021

@petraszi tak pokud se řídíš podle aplikace tak je klidně možné, že ovulace byla později (na aplikaci bych se nespoléhala) a ještě se na testu něco ukáže 😉 mě se bazální teplota držela na 37,0 a 13 DPO už jsem tedy měla slabou čárku nicméně já věděla přesně kdy jsem měla ovulaci podle testů a měření BT
Každopádně držím palce a dej vědět, jak to nakonec dopadlo 🍀🍀🙂

petraszi
autor
14. únor 2021

@hasara33 dekuju moc za milý komentář🙂 moc mě to potěšilo že je ještě sance 🙂)

hasara33
14. únor 2021

@petraszi dokud nepřijde MS tak je vždycky šance 😉

ema90
14. únor 2021

@petraszi Doporucuji si neco nacist o bazalni teplote.
To, jak ji merite vy, je nic nevypovidajici.

A na aplikace se vyprdnete uplne.
Kupte si ovulacni testy (jednodussi nez spravne merit bazalni teplotu) a zkuste to s nimi.

petraszi
autor
17. únor 2021

Holky tak 16 jsem měla dostat MS a pořád nic... mám takový slaboulinky bílý výrok a opět od pondělka bolesti spodních zad... ☹

hasara33
17. únor 2021

@petraszi vypadá to nadějně 🤗🍀 zkus test 🤗

petraszi
autor
17. únor 2021

@hasara33 negativni😪😪😪

hasara33
17. únor 2021

@petraszi tak to mě mrzí 😔 samozřejmě šance ještě je 🙂

petraszi
autor
17. únor 2021

@hasara33 spíš se asi chytám každého stebla☹

hasara33
17. únor 2021

@petraszi já to znám takže naprosto chápu, jak se cítíš, ale pokud to nevyjde teď tak to vyjde příště 🍀🍀😉

petraszi
autor
21. únor 2021

Děvčátka tak furt nic... dnes mi má končit MS a ještě jsem ji ani nedostala... testy stále negativní☹

ema90
21. únor 2021

@petraszi Zavolat na gyndu, pravdepodobne to bude cysta.

petraszi
autor
21. únor 2021

@ema90 cysta??😮

ema90
21. únor 2021

@petraszi Ano, dyt je to velmi pravdepodobne.

petraszi
autor
21. únor 2021

@ema90 vidím to až teď co jsem si o tom něco přečetla. Nikdy jsem se s cystou nesetkala ani ji neměl nikdo známý tak jsem neměla ani pocit, že tyto příznaky můžou vést právě sem... Děkuju moc. Už jsem si napsala na gyndu o vyšetření🙂

ema90
21. únor 2021

@petraszi Nebojte, je to vcelku normalni a vetsinou je to duvod zpozdeni ms (krome tehotenstvi).
Mne se ms za zivot vyrazne zpozdila asi 3-4x a vzdy to byla cysta.

hasara33
21. únor 2021

@petraszi neproběhla teď v poslední době u tebe nějaká změna? Rychlé zhubnutí, přibrání, stěhování, stres atd...?
Cysty bych se nebála 😉

petraszi
autor
22. únor 2021

@hasara33 meli jsme hodně náročné období ještě před Vánoci, ale od té doby úplně v pohodě. Kazila se nám jedna věc za druhou ... ale teď naopak🙂

hasara33
22. únor 2021

@petraszi teoreticky to může být z toho, taky vaše snaha otěhotnět a z toho pramenící stres 🤷‍♀️ zatím ještě počkej, může to být jen nějaká nespecifická hormonální nerovnováha a jedná se o výjimku, ale hned cysty bych se fakt nebála 😉

ema90
22. únor 2021

@hasara33 Vy tu porad pisete jak kdyby cysta mela byt automaticky neco hroznyho 😀
Miva ji docela dost zen, neco o tom vim 🙂
Mnohdy na to ani neprijdou, protoze cysta vymizi sama.
Ale zaroven je to velmi casty duvod meskani ms (krome tehotenstvi).

hasara33
23. únor 2021

@ema90 neříkám, že je to něco hrozného, ale očividně to zakladatelku dotazu trochu vyděsilo tak se jí snažím uklidnit

petraszi
autor
23. únor 2021

@hasara33 jooo vyděsilo, protože jak říkám...doted jsem o ní skoro neslyšela a nevěděla co to vlastně je... stačilo ji sinpreckst že cysta může bránit otehotneni :(

ema90
23. únor 2021

@petraszi Ano, to muze. Ale ja se tu bavim o cystach, ktere jsou naprosto “normalni” a jak jsem psala, setka se s nimi za zivot vetsina zen a ani o tom nevi.
Nebavim se tu o zadnych zhoubnych nadorech a podobne 🤦🏼‍♀️
Takze nemusite byt vyplasena.

petraszi
autor
23. únor 2021

Holky tak měly jste pravdu. Měla jsem cystu ale sama praskla. Prý asi byla dost velka protože mám vevnitř strašně moc volné tekutiny a proto mě stále bolí ty spodní záda. Dostala jsem injekci aby mi začaly krámy a pak to budeme zkoušet nanovo.🙂)