Jde poznat, kdy mám plodné dny? 🙂

elule38
28. říj 2014

Jak poznám, že se mi třeba plodné dny neschodují s tabulkou na internetu?

sarkar
28. říj 2014

Nejsem na to úplně odborník, takže nevím, ale já na sobě plodné dny poznala - měla jsem větší chuť na sex 😉

glimmer
28. říj 2014

já to na sobě poznám tak, že mám vyšší chuť na sex a takový hlenlvitý průhledný výtok.

vlnka09
28. říj 2014

zkuste ovulační test,jestli to na sobě nepoznáte...já si u sebe také nebyla jistá a tak jsem také testovala 🙂

evulinkab
28. říj 2014

Ovulační hlen,velká chut na sex...

katyxq
28. říj 2014

Podle příznaků ... počítání dnů nefunguje, tabulkový cyklus nemá skoro nikdo 😀 ... pročti http://www.rodina.cz/serial27.htm 😉, já už právě podle příznaků poznám blížící se ovulaci (otevřenost děložního čípku, hlen, chut' na sex) a poté i pravděpodobně proběhlou ovulaci (zavření čípku, jeho hlen zhoustne a zmenší se jeho množství, opadne chuť na sex, bez měření bazaální teploty ale proběhnutí ovulace není ověřitelné) na sobě poznám i bez měření

malalulu
28. říj 2014

Přesně tak🙂 Pokud neděláte ovulační testy poznáte to podle výtoku, nebo i podle chuti. Ale chutí bych se neřídila, protože já během ovulace mám nejmenší chuť na sex, jak na potvoru..

andelka
29. říj 2014

Podle nějkaých tabulek na netu bych se neřídila. Každá žena má individuální cyklus.
Obecně plodné dny se poznají podle příznaků..měkký čípek, tažný průsvitný hlen, někdy bolesti v podbřišku a větší chuť na sex. Dopředu se dá pravděpodobná ovulace určit ovulačními testy. Zpětně potvrdí ovulaci měření bazální teploty.

86radka86
29. říj 2014

poznala jsem to tak, že jsem nemohla bolestí ani chodit :-/ a chuť na sex opravdu nebyla 🙂 ale ten výtok sedí... každopádně jsem po druhý těhotná, takže nechuť k sexu při ovu jsem překonala 😝

castava
29. říj 2014

Já to měla stejně jako píše glimmer.