Sedačka Concord ultimax 2. Je bezpečná?

Zodpovězené
31. led 2020

Dobrý den,

od roku 2016 máme sedačku Concord ultimax 2, 0-18 kg. Teď v ní jezdí dcera, která má 2 roky, 10 kg a 78 cm.
Poté, co jsem se dočetla, že hodně podobná sedačka Concord ultimax i-size se při testech ÖAMTC úplně rozpadla, jsem i v tu naši ztratila důvěru.

Byl problém opravdu jen s tou jednou sedačkou nebo je lepší dát od té značky úplně ruce pryč?

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

ke kolapsu sedačky došlo pouze v jednom případě. Při dalším testování se již nic takového neopakovalo. Nicméně sedačka byla stažena z prodeje a dost zásadně přepracována. To je právě ta Vaše - varianta 2. Značka Concord určitě patří k tomu lepšímu, co na našem trhu můžete najít. Není třeba se ničeho obávat.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz