Nejbezpečnější vajíčko pro novorozence. Doporučíte, prosím?

Zodpovězené
10. kvě 2023

Dobrý den,

pro prvního syna jsme koupili vajíčko Cybex ATON M I-SIZE (vč. izofixu). Bohužel se mi zdálo, že synovi v prvních týdnech je jaksi velká v oblasti hlavičky (syn měl 53 cm a 3,7 kg při narození). Teď, pro očekávané druhé dítě, bych tedy ráda koupila vajíčko, které je co nejlépe "polstrované" a nejbezpečnější v oblasti hlavičky. Koukala jsem např. na BeSafe iZi Go Modular X2 i-Size. Auto máme VW Touran 2022.

Můžete mi něco doporučit?

Děkuji

Dobrý den,

Vaše stávající autosedačka je bezpečná. Doporučíme ji doplnit o Merino vložku od Danka Vlnienka, která určitě pomůže v oblasti hlavičky a celkově celou autosedačku dokáže "změkčit". Přijet vyzkoušet si ji můžete na jakoukoliv z našich prodejen.

Skvěle variabilní vložku má autosedačka Klippan Dinofix, tady postupně odebíráte/přidáváte vnitřní části podle růstu miminka.

Udělejte si čas a zajeďte si jednotlivá vajíčka nechat ukázat, ať máte možnost porovnat.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz