Existují adaptéry, které by propojily Mamas&Papas Sola 2 MTX s vajíčkem Cybex Aton S2 i-Size?

Zodpovězené
31. říj 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila s adaptéry.

Existují adaptéry, které by propojily Mamas&Papas Sola 2 MTX s vajíčkem Cybex Aton S2 i-Size?

Když si adaptéry prohlížím na netu, tak mi to ukazuje jen takové, co k tomuto modelu kočárku vypisují jen několik konkrétních vajíček (přesněji Aton, Cybex Aton Q, Maxi-Cosi Pebble, Maxi-Cosi CabrioFix a BeSafe iZi Go). Nejsem si jistá, jestli jsou vhodné i pro mé vybrané vajíčko.

Co se myslí tou první možností v závorce – Aton?

Mám to chápat, že je to vhodné pro celou tu řadu Cybex Aton, tedy i pro toto S2 i-Size?

Děkuji

Ahoj,

adaptéry Mamas&Papas ke kočárku Mamas&Papas Sola 2 MTX (na připojeném obrázku) pasují na všechny novější typy Cybex autosedaček. Mezi ně patří i Tvoje autosedačka – tzv. vajíčko Cybex Aton S2 i-Size. Naštěstí se stále prodávají. A druhou výhodou je, že Cybex má zatím všechny koncovky stejného typu.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka