Je možné dát dvě protisměrné sedačky vedle sebe?

Zodpovězené
3. lis 2020

Dobrý den,

je možné dát dvě protisměrné sedačky vedle sebe?

Jedna Axkid Minikid, druhou ještě nemáme, čili to může být jakákoliv. Auto máme BMW 530i. Je poměrně velké, má plnohodnotný pás u prostřední zadní sedačky. Bohužel nemůžeme vyzkoušet, což by bylo asi nejlepší.

Děkuji

Dobrý den,

jistě, je to možné. Nicméně pokud je budete chtít dát úplně vedle sebe, můžete narazit na jejich šířku v oblasti ramen. Potom musíte sedačky odsadit trochu dál od sebe a v tom případě může být problematické poutání, protože jedna z nich bude mimo správnou polohu. Vhodnější je umístit sedačky na krajní sedadla, kde budou fungovat perfektně.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz