Růst hCG. Myslíte, že je zde možnost prosperujícího těhotenství?

Zodpovězené
11. dub 2024

Dobrý den,

mám za sebou několik odběrů hcg a ráda bych se zeptala na Váš názor. Moje hodnoty byly:

  • 19.3. - 9,14
  • 26.3. - 104,9
  • 3.4. - 409
  • 5.4. - 541,4

27.3. jsem byla na sono a paní doktorka se vyjádřila, že vidí v děloze dutinku. Další sono mám v pondělí 8.4.

Myslíte, že už je možné, aby paní doktorka viděla něco na sonu?

Vzhledem k hodnotám hCG, myslíte, že je zde možnost prosperujícího těhotenství?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

hCG narůstá, to je v pořádku, je proto třeba těhotenství sledovat. Prognózu pro další vývoj z jeho hladin však nelze stanovit.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz