Magnetická rezonance. Mohlo by vyšetření v době těhotenství mít nějaké následky?

Zodpovězené
7. kvě 2024

Dobrý den,

podstoupila jsem MR mozku, ale je zde pravděpodobnost, že jsem již v době vyšetření mohla být těhotná cca 6-12 dní, pokud teda dobře počítám. Poslední menstruce byla 4.4. a k nechráněnému pohlavnímu styku došlo 13.4. a 18.4. Vyšetření proběhlo 25.4.

Mohlo by toto vyšetření už v této době těhotenství mít nějaké následky?

Mockrát děkuji za odpověď.

Honzková

Dobrý den,

provedení magnetické rezonance v těhotenství nemá na jeho průběh žádný vliv.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz