Pasuje autosedačka Joie i-Gemm 3 na kočárek Joolz Geo3?

Zodpovězené
23. lis 2023

Ahoj,

mám kočárek Joolz Geo3.

Je kompatibilní s autosedačkou Joie i-Gemm 3?

Je tato sedačka kvalitní, pohodlná a srovnatelná se značkami Cybex, Maxi Cosi?

Děkuji

Ahoj,

ano, konstrukce Tvého kočárku Joolz Geo3 je při použití adaptérů kompatibilní s autosedačkou – tzv. vajíčkem Joie i-Gemm 3.

Joie i-Gemm 3 je kvalitní a bezpečné vajíčko, které v testech ADAC dosáhlo z bezpečnosti známku 1,5. Je kvalitou srovnatelné s jinými známými autosedačkami - Cybex a Maxi-Cosi.

Joie i-Gemm 3 má dobře řešenou vložku se sluneční stříškou, která má zabudovanou ochranu UPF 50+. Oproti staršímu modelu má nové výplně a novou dělitelnou vložku s vylepšenou ergonomií, díky které průběžně přizpůsobíš prostor autosedačky rostoucímu dítěti. Má dlouhou výdrž a je schválena do 85 cm nebo 13 kg. Doporučuji používat spolu s otočnou isofixovou základnou, na kterou se během vteřiny naklikne a můžete vyrazit. V případě použití báze i-Encore™ můžeš využít její otočnou funkci a také později pokračovat s nástavbou i-Harbour™. Takto se ještě zvyšuje bezpečnost použití v autě.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka