Jsou zásadní rozdíly mezi Joolz Day5 a Joolz Geo3?

Zodpovězené
16. pro 2023

Ahoj,

líbí se mi Joolz Day5 a Joolz Geo3.

Jsou nějaké zásadní rozdíly mezi těmito kočárky?

Byli jsme rozhodnuti, že koupíme Joolz Geo3, avšak jak přišla tato novinka, která je opěvovaná, tak jsem trochu skeptická. Hledáme kvalitní kočárek pro vyšší lidi, do terénu i do města.

Děkuji

Ahoj,

Joolz Geo3 je oblíbený kombinovaný kočárek s možností použití i jako sourozenecký. Je určen pro rodiče, kteří se pohybují po městském povrchu a také po nerovných cestách vesnice. A pro rodiče, kteří chtějí kvalitní kočárek s moderním designem. Výše umístěné nástavby zpříjemňují celkovou manipulaci s kočárkem a není třeba se k dítěti hluboce naklánět. Rukojeť lze nastavit až do výšky 113 cm, díky čemuž se pohodlně přizpůsobí postavě. Sportovní sezení je korýtkové, jak je pro značku typické a jeho zádová opěrka je tvořena pevnou větrací síťkou. Ta v horkých letních dnech vytvoří uvnitř kočárku příjemné odvětrávání. Navíc má extra prostorný nákupní košík o nosnosti 15 kg, který zároveň slouží jako místo pro případnou sourozeneckou sedačku.

Joolz Day5 je mu kvalitou a funkcemi velmi podobný. První odlišností je nemožnost použití jako sourozeneckého kočárku. Také má menší 10kg nosnost nákupního košíku a nemá perforaci zadní zádové opěrky. Zároveň má nové sezení inovativního tvaru, bylo vyvíjeno ve spolupráci s pediatry, kteří mu dali nový ergonomický tvar. Pozice lehu je něco mezi korýtkem a úplným rovným lehem, ale ne všem maminkám však tento tvar sedáku pro jejich dítě vyhovuje.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka