Který kočárek má síťkovanou zádovou opěrku?

Zodpovězené
25. črc 2022

Ahoj,

googlím už půl dne, ale nemůžu najít sportovní kočárek se síťkovanou zádovou opěrkou. Tedy kromě Cybex Mios, ale ten má pro nás příliš maličká kola.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

podobné sedadlo mají i otočné, ale o něco těžší modely Muuvo Quick 3.0 a Zopa Quest.

Oproti Cybex Mios mají větší kola. Čistými elegantními liniemi a celkovým designem připomínají kočárky Cybex.

Novinkou, která nedávno dorazila na trh je Joolz Geo3. Ten má také síťovaný sedák zádové opěrky. Větší kola, krásný design a prostorné sedadlo nabízí dítěti pohodlí. Pro kompletní informace si přečti můj článek, kde najdeš podrobný přehled jeho funkcí a vlastností, shrnuto na jednom místě.

Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka