Který cenově dostupný kočárek je skladný a dobře odpružený?

Zodpovězené
29. čer 2022

Ahoj,

hledám skladný a dobře odpružený sportovní kočárek s nafukovacími koly. Musí se u něj dát polohovat opěrka na nohy a zádová opěrka až do lehu.

Ze zatím dostupných informací se mi nejvíce zamlouval Petite&Mars Move II Air. Ten je však nyní nesehnatelný.

Další varianty, nad kterými uvažuji jsou: Joie Litetrax 4 Air, Petite&Mars Street, případně Petite&Mars Street+ nebo EasyGo Quantum Air.

Který je nej?

Můžeš poradit i něco dalšího odpovídajícího hledaným kritériím?

Děkuji

Ahoj,

nejlepší volbou je určitě Petite&Mars Street+ Air. Má vyšší nosnost, větší nafukovací kola a z uvedených kočárků je nejprostornější.

Dále doporučuji i EasyGo Quantum Air, který má nově zvýšenou nosnost na 22 kg a zesílenou konstrukci. Oproti Street je lehčí, ale o něco méně prostorný.

Joie Litetrax 4 Air má nosnost jen do 15 kg, pro větší dítě tak nemusí být dostatečná. Doporučila bych spíše model Joie Mytrax.

A oblíbeným modelem je pak i Espiro Sonic Air.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie