Která dvojkombinace nemá korýtkové sezení?

Zodpovězené
14. říj 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárky Easywalker Harvey2, Easywalker Harvey3 a Joolz Day+. Mají však korýtkové sezení a to já nechci.

Můžeš mi poradit nějaké podobné dvojkombinace s normálním sezením?

Děkuji

Ahoj,

je mnoho nekorýtkových dvojkombinací.

Například Easywalker Jimmey má úplný rovný leh a nákupní košík unese 10kg nákup. Má gumová kola odolná vůči propíchnutí s odpružením a vlastnostmi, které připomínají nafukovací kola. Defekt s nimi nehrozí. Podrobněji jsem jeho vlastnosti rozepsala v krátkém podrobném článku.

Joolz Hub+ je také dobrou volbou. Jedná se o kvalitní, lehčí kočárek s velmi dobrými vlastnostmi. Má o něco užší sezení, které nemusí být pro větší dítě kolem 2 let dostatečně pohodlné. Každopádně se jedná o super kočárek, který doporučuji ráda a má většinou dobré hodnocení.

Případně mi napiš podrobnější vlastnosti a funkce, které od kočárku očekáváš a napiš mi do poradny znovu. Takhle bych mohla jmenovat spoustu kočárků a ani jeden by Ti nemusel vyhovovat.

Inspiruj se naším článkem nebo si prohlédni video:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka