Který prostorný kočárek je kompaktní i po poskládání?

Zodpovězené
25. črc 2022

Ahoj,

vybírám kočárek pro naše miminko.

Moje preference jsou:

  • prostorný,
  • zvládne terén - ne hory - ale slovenské stezky a louku,
  • skládatelný - co nejkompaktnější rozměry,
  • nekorýtkové sezení.

Moji favorité jsou:

Líbí se mi i Cybex Priam.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

v první řadě vyloučíme městské kočárky jako jsou Cybex Priam 4 a Joolz Hub+. Můžeš jim častým chozením po louce zničit kola a odpružení. Zároveň Ti dávám za pravdu, že Hub+ je kočárek pro nízké až středně vysoké rodiče.

ABC Design Salsa 4 Air Ti také nedoporučuji. Je to skoro 15 kg vážící kočárek, který není skladný. Má srovnatelné vlastnosti hluboké korby i sedačky. Ta váha je však odrazující. Osobně bych si tento model nekoupila. Ale to neznamená, že není kvalitní. Do vesnického a terénního prostředí je vhodným kandidátem.

Za to Tebou zmiňovaný Easywalker Jimmey je skvělým TOP kandidátem. Tento kočárek má všechno!

Přečti si i článek, který jsem o něm napsala. Zvládá město, vesnici, výlety, louku, občasný nerovný chodník. Můžeš si k němu dokoupit i terénnější kola. Ale pokud se často nepohybuješ v nerovném terénu, tak je to zbytečné.

Podobným typem kočárku je i prostorný Joolz Geo3. Také si k němu můžeš dokoupit terénnější nafukovací kola. V případě dalšího přírůstku stačí dokoupit Duo sadu, a máš sourozenecký kočárek.

Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka