Jsou kočárky značky My Babie vhodné na procházky do města?

Zodpovězené
1. říj 2024

Dobrý den,

žiji v zahraničí a hledám kočárek pro 12měsíční dítě. Stále mi vyskakuje My Babie MB160 a My Babiie MB30. Ten se mi docela líbí a také cena není špatná.

Kočárek Venicci Vero jsme prodali. Syn v něm nechtěl být, proto hledám jen něco levného na procházku do města. Na výše uvedené kočárky jsem nenašla žádné recenze. Hledám něco cenově dostupné, úplný sed nebo dostatečný sed, aby tam uměl
pěkně sedět, plus boky, aby měl, a to hlavně kvůli počasí, neboť tady stále prší a fouká.

Děkuji

Ahoj,

kočárky značky My Babiie jsou známé především v zahraničí, protože nejsou dováženy na náš trh.

Model My Babiie MB160 je pokračovacím kočárkem, který je určen pro rodiče, pohybující se v městském terénu. Jeho pěnová kola spolu s odpružením dobře zvládají průjezd rovnějším terénem. Sedátko je dostatečně prostorné. Díky nosnosti 22 kg a vyšší zádové opěrce vydrží až do konce kočárkovacího období. Vzhledem k pevné rodičovské rukojeti ve výšce 106 cm je vhodný pro středně vysoké rodiče (do 170 cm).

Bratrský model **My Babiie MB30 je spíše levnější verzí modelu My Babiie MB160. Je to cítit na použitých materiálech, ale také na jemně omezujících funkcích jako je například jeho pevné dětské madlo, které nelze pohodlně otevřít či odklopit pro snadný přístup k dítěti.

Podobným modelem je kočárek Carrello Nero. Je to cestovní typ kočárku s možností jednoručního složení do kompaktní velikosti. Po složení není třeba ani hledat místo, kam kočárek opřít, jelikož ve složeném stavu stojí sám. To ušetří místo při uskladnění. Nízká hmotnost a snadná manipulovatelnost mu umožňují ovládání jednou rukou i na nerovnějším městském povrchu. Sportovní sedátko je dostatečně prostorné a lze jej napolohovat do skoro úplného lehu. Rukojeť je na pevno ve výšce 105 cm, pohodlně se tak bude ovládat nižším až středně vysokým rodičem.
👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/c...

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka