Který tříkolový kočárek zvládne aktivní procházky a běh po rovině?

Zodpovězené
28. črc 2022

Ahoj,

hledám set sportovní kočárek plus hluboká korba. Miminko očekáváme začátkem září, takže bych uvítala i větší korbu kvůli fusaku na zimní měsíce.

U prvního dítěte jsme měli 4-kolový Britax B-Motion 4 Plus. Ten mi velmi vyhovoval polohovatelnou zádovou a nožní opěrkou až do úplného lehu. Plus možnost dát stříšku opravdu nízko, čili syn tam byl pěkně uchráněn před jakýmkoli počasím.

Hledám něco s podobnými vlastnostmi, ale teď bych uvítala spíše 3kolovou verzi. Ta musí být vhodná pro aktivnější procházky a běh po rovině.

Děkuji

Ahoj,

kandidát, splňující všechny Tvé požadavky, je TFK Mono. Je to kočárek do terénu. Je vhodný i na běh a sport.

Jeho kolega TFK Sport nemá otočné přední kolo. Mono má velká 30 cm kola z tvrzené gumy. Dá se však pořídit i s nafukovacími koly.

Hluboká korba - Mono Combi má vnitřní rozměry 82 × 41 cm. Je tedy dostatečně velká a prostorná, i pro 5měsíční dítě ve fusaku.

Podobné modely s menší hlubokou korbou jsou Thule Urban Glide 2 a Baby Jogger Summit X3.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka