Je Thule Spring vhodný i pro zimní měsíce?

Zodpovězené
8. čer 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku Thule Spring.

Je vhodný i pro zimní měsíce s fusakem?

Zvládne nerovný městský terén (spíše vesnický)?

Nyní máme Easywalker Harvey2 a s kočárkem jsem relativně spokojená. Vadí mi krátká stříška a že není úplně skladný do auta. Předpokládám, že v zimě s fusakem už bude malé těsný. Dítě má 9 měsíců a není velká

Je Thule Spring správná volba, nebo bych se měla podívat po něčem jiném?

Nemusí být trojkolka, ale měl by mít dlouhou stříšku a být lehký. Ideální pěnová kola a měl by být skladný do kufru auta. Plus zvládnout nerovný terén.

Děkuji

Ahoj,

určitě ano. 🙂 Kola má sice menší, ale jízdní vlastnosti má dobré. Přední kolo lze zaaretovat, takže si poradí i se sněhem či zhoršeným terénem.

Doporučuji ještě podobný model, a to Baby Jogger City Mini GT2, který je asi jeho největší konkurent. Sama jsem se mezi těmito modely rozhodovala a dala přednost GT2. Oproti Thule má ještě o něco lepší jízdní vlastnosti, prostornější sezení a stříšku má uloženou výše, díky tomu se do kočárku vejde pohodlně i větší dítě. Oceníš u něj i polohování nohou, které je u Spring potřeba dokoupit zvlášť.

Kočárek jsme měli i na testování, jestli Tě zajímá jak obstál, tak se určitě podívej na naši video recenzi:

Thule Spring zase zaujme delší stříškou, elegantnějším designem, přístupnějším nákupním košíkem a o něco nižší hmotností. Ať se rozhodneš pro jakýkoliv, tak věřím, že budeš spokojená.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie