Je pro novorozence a vysoké rodiče vhodnější kočárek Venicci Tinum 2.0, nebo Thule Sleek?

Zodpovězené
20. pro 2022

Ahoj,

líbí se mi Venicci Tinum 2.0 a Thule Sleek.

Který z nich je lepší pro novorozence a zároveň vysoké rodiče?

Manžel má dva metry.

Kde lze tyto dva kočárky osobně otestovat?

Děkuji

Ahoj,

kde můžeš tyto kočárky osobně odzkoušet, tak to Ti říct neumím. Sortiment kočárků se na prodejnách rychle mění.

Oba modely jsou vhodné pro středně vysoké až vyšší rodiče. Ve Tvém případě však mají nízkou výšku nastavení rodičovských madel, tedy pouze do 109 cm. To může být pro 2metrového člověka nízké. Nevím jak vysoká jsi ty. Předpokládám, že s kočárkem budeš častěji jezdit ty a v takovém případě nižší madlo nemusí být až takový nedostatek. Ale pokud s kočárkem bude jezdit manžel častěji, tak pro jeho pohodlí a zachování správné ergonomie určitě doporučuji se spíše poohlédnout po kočárcích, které mají výšku teleskopicky nastavitelného madla mnohem vyšší (od 109 do více než 120 cm).

Zároveň je důležité vědět, v jakém terénu se budeš s kočárkem pohybovat:

Pro začátek doporučuji přečíst si naše články a shlédnout naše videa:

Dvoukombi kočárky, které by Vám mohly vyhovovat vzhledem k výšce: Cybex Balios S Lux, Stokke Xplory X, Bebetto Holland, Adamex Reggio a mnoho dalších.

A určitě se zaměř i na větší rozměr hluboké korby, jelikož je předpoklad, že i Vaše dítě bude větší.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka