Jaké jsou rozdíly mezi kočárkem Tutis Uno3+ a Bebetto Bresso Premium Class?

Zodpovězené
12. říj 2022

Ahoj,

rozhoduji se ohledně kočárku pro druhé miminko. U první dcery jsme měli kočárek Junama Fluo a splňoval všechny mé požadavky. U druhého děťátka bych ráda zkusila něco nového.

Byla jsem rozhodnuta pro Bebetto Bresso Premium Class, ale dnes jsem se dočetla o Tutis Uno3+ a úplně mě ohromil.

Jsou nějaká výrazná pro a proti, která je od sebe odlišují?

Je Tutis Uno3+ lepší a kvalitnější?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem nedávno v poradně odpověděla. Připnu Ti ji pro inspiraci:

Jednoznačně Ti pro lehkost, skladnost a manipulaci doporučuji raději model Tutis Uno3+. Ale pokud vyšší váha nevadí a neskladnost nehraje roli, tak ani Bebetto Bresso Premium Class Tě nezklame. Je to velmi designově zajímavý model.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka