Jaký zásadní rozdíl je mezi kočárkem Bebetto Luca a Bebetto Tito Premium Class?

Zodpovězené
31. říj 2022

Ahoj,

potřeboval bych poradit při výběru kočárku. S manželkou se rozhodujeme mezi Bebetto Luca a Bebetto Tito Premium Class.

Který je lepší?

Jaké zásadní rozdíly jsou mezi těmito kočárky?

Děkuji

Ahoj,

mezi kočárky Bebetto Luca a Bebetto Tito Premium Class je jeden podstatný rozdíl. Bebetto Luca složíš spolu s nasazeným sportovním sedadlem. Bebetto Tito Premium Class tuto funkci nemá. Jeho sportovní sezení musíš z konstrukce nejprve sundat a teprve poté složíš samostatnou konstrukci. A ještě jeden malý rozdíl je mezi materiály kol - Tito je má nenafukovací s výplní vzduchových komor, Luca je má nafukovací.

Jinak si jsou velmi podobné váhou, funkcionalitou i nižší, 15 kg nosností sportovních sedadel.

Osobně Ti doporučuji Bebetto Luca. Funkci skládání spolu s nasazeným sportovním sedadlem jistě oceníš.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka