Existuje opravdový golfový kočárek s nosností do 18/22 kg?

Zodpovězené
20. lis 2022

Ahoj,

dcera má 14,5 kg a hledáme kočárek zejména do auta. Měl by to být golfový kočárek, který splňuje následující požadavky:

  • opravdu golfáč, ne sportovní kočárek, tedy složení "na deštník",
  • nosnost do 18, ideální 20+ kg,
  • musí mít madlo,
  • alespoň maličký úložný prostor pod kočárkem,
  • levný.

Děkuji

Ahoj,

pokud kvalitní golfový kočárek z druhé ruky a s vysokou nosností, tak sáhni po Maclaren Quest. Patří mezi nejoblíbenější kočárky. Je to velmi lehký kočárek, který je využitelný již od narození. Jeho městská konstrukce je měkce odpružená a vybavena menšími kolečky. Nosnost jeho sedáku je až 25 kg. Výška zádové opěrky 48 cm může být vyhovující i pro větší dítě.

Podobným modelem je Maclaren Techno XT.

Případně si prohlédni také Peg-Pérego Pliko Mini, Joie Brisk LX nebo dražší Cybex Libelle.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka