Který golfový kočárek jde do úplného lehu a zvládne i rozbité stezky?

Zodpovězené
8. bře 2022

Ahoj,

hledám golfový kočárek.

Požadavky:

  • nosnost ideálně 20 kg,
  • do úplného lehu,
  • jednoduché složení,
  • skladný,
  • dobrá kolečka, ideálně odpružená,
  • aby zvládl i rozbité stezky,
  • žádné chrastítko,
  • cenově bazarový do 2 500 Kč nebo nový do 4 000 Kč.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

podívala bych se po kvalitních kočárcích z bazaru. Pokud chceš kočárek typu golfky, tak jedním z nich to může být například Baby Jogger City Mini2 4. Je dostatečně prostorný, lehký, skladný a nechybí mu ani polohování nohou.

Nebo ultralehký Baby Jogger City Mini Zip, který má jen 7,3 kg, kola má menší, ale oba zvládnou bez problému i městský terén.

Dobrou volbou by mohl být i lehký sporťák Valco Baby Snap 4 Sport, který patří k nejlehčím kočárkům (7,6 kg). Není odpružený, takže ho doporučuji brát s nafukovacími koly. Dále nabízí dobré rozměry i pro větší dítě, extra dlouhou stříšku, rozměrný koš i lehké skládání.

Pokud chceš spíše sporťák, tak koukni ještě na tyto otázky z poradny, zda Tě některý kočárek nezaujme.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie