Existuje lehký a skladný kočárek, který má odnímatelné madlo?

Zodpovězené
7. zář 2023

Ahoj,

hledám golfový/sportovní kočárek pro vyšší rodiče do 5 000 Kč.

Parametry:

  • lehký a skladný (ideál i do letadla),
  • velká stříška s větráním i s UV ochranou,
  • kvalitní, ne pěnová kolečka i do lehčího terénu,
  • odnímatelné/žádné madlo,
  • nemusí mít úplný leh a ani velkou nosnost – mám štíhlé dítě.

Existuje kočárek, který splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

nejlepší volbou by byl kočárek Lionelo Cloe. Je to cenově dostupný městský typ kočárku, který je vhodný pro cestování a časté přesuny autem, díky svým kompaktním rozměrům po složení. Zaujme zabudovaným popruhem umožňujícím pohodlný přenos kočárku na rameni. Díky své prostornosti sedáku vydrží až do konce kočárkovacího období. Výška rukojeti sedí spíše středně vysokým a vyšším rodičem.

Podobné modely kočárků určených pro vyšší rodiče jsem uvedla v mé nedávné odpovědi, kterou Ti sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka