Bolest močového měchýře. Pomůžete, prosím?

Zodpovězené
3. dub 2024

Dobrý den, pane doktore,

můj začarovaný kruh se týká bolesti močového měchýře bez jakýchkoliv bakterií. Vždy jsem léčena antibiotiky, které sice zaberou, ale po dobrání je vše zpět a znovu antibiotika a pořád dokola kultivace - jak výtěry z močové trubice a pochvy, v pořádku i moč po cévkování. Mám za sebou i cystoskopii i rozšiřování močových cest. Jsem bezradná.😥

Děkuji za radu.

Dobrý den,

stálo by za podrobnější probrání (hlavně diagnostika - je správná a komplexní?).

Pokud chcete, napište mi na jiri.emmer(zavináč)gmail.com a domluvíme si telefonát.

Přeji Vám hezký zbytek dne,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň