Vlhčené ubrousky Bella Baby Happy Sensitive

Hypoalergenní vlhčené ubrousky Bella Baby Happy Sensitive, vhodné od prvního dne života miminka, jsou vytvořené speciálně k péči o výjimečně citlivou pokožku, se sklonem k alergii. Obsahují zklidňující extrakt z aloe, který zmírňuje podráždění.

Vlhčené ubrousky Bella Baby Happy Sensitive

Vlhčené ubrousky Bella Baby Happy Sensitive jsou z měkké textilie, určené k péči o jemnou dětskou pokožku. Díky pečlivě vybranému složení a neutrálnímu pH jemně čistí pokožku miminka a pečují o ni bez narušení přirozené ochranné bariéry. Bez parfemace, neobsahují alkohol, silikony ani parabeny. Pohodlný uzavírací klip, chránící proti vysychání.

#test_bella_baby_happy2

Hodnocení a zkušenosti s vlhčenými ubrousky Bella Baby Happy Sensitive

Máš zkušenost s vlhčenými ubrousky Bella Baby Happy Sensitive?
hanka_12345  15. črc 2024

Nic moc ve finále

Mokre akorat, prijemna struktura ale tim to konci. Kupovala jsem jen tyto s tim ze jsou nejlepsi co se cisteni tyce. Zadny nacucany apod ale pak vyšel test a docela zle. Už nekupuji. Obsahuji nejake nevhodne latky
  • Akorat mokre
  • slozeni
jaja228  8. črc 2024 Ověřená recenze

Vlhčené ubrousky Bella Baby Happy Sensitive

Príjemné, jemnučké a výborne zabalené vlhčené obrúsky. Dcérka síce už plienky nepoužíva, ale vonku sme stále, kaká a ciká teda vonku a tieto utierky zabezpečia, že sa jej ritka nezaparí a rýchlo pekne poutieram, ak treba. Používame aj na ruky, nohy a niekedy aj barbiny. Výborný pomocník, snažím sa byť často ekologická, ale niekedy to jednoducho nejde a bez obrúskov sa nepohnete, najmä na výletoch.
  • balenie - skvelý uzatvárací systém
  • vôbec neschnú
  • príjemné na dotyk, veľmi jemné
  • vlhké akurát
lucie0777  2. črc 2024 Ověřená recenze

Vlhčené ubrousky Bella Baby Happy

Vlhčené ubrousky Bella Baby Happy Sensitive jsou skvělým pomocníkem jak na utírání rukou u staršího syna tak i u mladší dcery na přebalování. S těmito ubrousky jsme nad míru spokojeni, krásné hydratují, pokožka je velmi příjemná. Velkým plusem za mě je uzavíratelný uzávěr, stávalo se mě velmi často, že ubrousky za chvíli vyschly, s těmito ubrousky se to nemůže stát.
  • Hydratace
  • Praktické balení
  • Vzhled
  • Cena
  • Plastový uzávěr

Bella Baby Happy Sensitive

I když už doma nemáme miminko, ubrousky používáme každý den. Každá maminka to zná…to jsou špinavé ruce, ulepená pusa, sem tam nějaký flíček někde.
  • Jsou pevné
  • Vlhké akorát, výhoda je víčko, které zabranuje vysoušení ubrousku.

Recenze - Bella Baby Happy Sensitive

Jako rodiče čtyř malých dětí jsme prošli opravdu širokou škálu dětských výrobků a vlhčené ubrousky nejsou výjimkou. Po vyzkoušení mnoha značek a typů jsme konečně objevili Bella Baby Happy Sensitive a musím říct, že tyto ubrousky jsou naprosto bezkonkurenční.

Od prvního použití jsme si všimli, že jsou neuvěřitelně jemné a šetrné k dětské pokožce. Naše děti mají citlivou pleť, takže jsme hledali výrobek, který by nedráždil jejich pokožku a zároveň by byl dostatečně účinný. Bella Baby Happy Sensitive přesně splňují tyto požadavky. Jsou hypoalergenní a neobsahují žádné agresivní chemikálie nebo parfemace, což je pro nás obrovským plusem.

Jednou z nejlepších vlastností těchto ubrousků je jejich vlhkost a textura. Jsou dostatečně vlhké, aby účinně očistily jakékoli nečistoty, ale zároveň nejsou příliš mokré, což zabraňuje nepříjemnému pocitu na pokožce. Textura ubrousků je jemná, ale pevná, což znamená, že se neroztrhají při používání, což je velmi praktické zejména při péči o novorozence.

Ubrousky jsou také velmi praktické z hlediska balení. Balení je snadno otevíratelné a uzavíratelné, což pomáhá udržovat ubrousky čerstvé a vlhké po delší dobu. Tento detail je velmi důležitý, protože jsme měli zkušenosti s jinými značkami, kde ubrousky rychle vysychaly.

Naše děti také ocenily, že Bella Baby Happy Sensitive nedráždí jejich oči a nos. Některé jiné značky způsobovaly podráždění, když jsme je používali k očištění obličeje, ale s těmito ubrousky jsme neměli žádné problémy. Jsou skutečně univerzální a vhodné pro celé tělo, což je další důvod, proč je tak milujeme.

Navíc, vzhledem k jejich vynikající kvalitě, jsou tyto ubrousky cenově velmi dostupné. Jako rodiče čtyř dětí musíme být finančně opatrní a Bella Baby Happy Sensitive nám umožňují získat vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Jsou dostupné ve většině obchodů, což je také velké plus.

Celkově jsme s vlhčenými ubrousky Bella Baby Happy Sensitive maximálně spokojeni. Splňují všechny naše potřeby a očekávání a zároveň jsou šetrné k citlivé pokožce našich dětí. Mohu je vřele doporučit všem rodičům, kteří hledají spolehlivý a kvalitní výrobek pro své malé ratolesti. Pokud hledáte vlhčené ubrousky, které jsou jemné, účinné a cenově dostupné, Bella Baby Happy Sensitive jsou tou správnou volbou.

PS: foto ilustrativní, hned byly pryč, nestihlo se ani vyfotit.
  • Spolehlivý
  • Kvalitní
  • Dosti vlhčené
  • Uzavíratelné
pavlina1996  30. čer 2024 Ověřená recenze

Vlhčené ubrousky sensitive

Vlhčené ubrousky byli mokré tak akorát. Jsem s nimi spokojená. Jsou jemné a dá se vytáhnout vždy po jednom ubrousku. Opětovné uzavírání je velice praktické. Velikost na cesty je tak akorát.
My využili na dovolené u moře.
  • Extrakt z aloe Vera
  • Složení
  • Znova uzavíratelné
  • Příjemné na dotek
  • Vegan
vandrlikova  29. čer 2024 Ověřená recenze

Sensitive ubrousky

Sensitive ubrousky jsou super, používáme na ručičky.
  • Jemné
  • Krásné jemně voní
  • Bez chyby
andynka25  28. čer 2024 Ověřená recenze

Vlhčené ubrousky Bella Baby Happy Sensitive

Vlhčené ubrousky Bella Baby Happy Sensitive jsou příjemné na dotyk, jejich složení je krásné, jsou bez parfemace, akorát vlhké. Opravdu nám vyhovovaly, dobře se uzavírají a díky plastovému uzavírání vydrží pořád vlhké. Balení je velké akorát, dobře se vyndávají, člověk vytáhne opravdu jen jeden ubrousek.
  • Složení
  • Příjemné na dotyk, textura je příjemná
  • Uzavírání
  • Dobře se vyndávají
  • Akorát velké balení
kveta1  28. čer 2024 Ověřená recenze

Vlhčené ubrousky Sensitive

První věc co je super je zavírání. Díky zaklapnutí, které drží lépe než jen izolepa, nevysychají a jsou dobré i na cesty. Ubrousky jsou pro citlivou pokožku děťátka ideální. Jsou jemné, nedráždí a ideálně vlhké, že nejsou příliš mokré. Malému vyhovují. Navíc jsou bez parfemace s výtažky z aloe vera ideální pro děti se sklonem k alergii jako je můj syn.
  • Zavírací klip
  • Pro děti se sklonem k alergii
  • Bez parfemace

Obsahují zklidňující extrakt z aloe

Jsem maminka dvou malých dětí a najít vhodné vlhčené ubrousky pro jejich citlivou pokožku nebylo snadné. Ale Bella Baby Happy Sensitive nás mile překvapily. Ubrousky jsou opravdu jemné a hypoalergenní, což je pro našeho novorozence skvělé. Obsahují extrakt z aloe, který krásně zklidňuje podráždění. Nejsou parfémované, což se mi moc líbí, protože
nemusím mít obavy z nepříjemných chemikálií. A uzavírací klip je praktický – ubrousky nevysychají ani po opakovaném otevírání. Tyto ubrousky jsou teď naší první volbou!
  • Hypoalergenní
  • Obsahují zklidňující extrakt z aloe
  • Bez parfemace, alkoholu, silikonů a parabenů
  • Praktický uzavírací klip proti vysychání
nikola38  25. čer 2024 Ověřená recenze

Ubrousky pro každý případ.

Ubrousky jsou krásně měkké. Oproti jiným opravdu až nezvykle. Mají příjemnou texturu. Zadeček i tělíčko celkově jemně očistí. A díky textuře i velice snadno. Používala jsem jich na očištění zadečku výrazně méně než jsem zvyklá u konkurence.
Mají příjemnou vůni.
Nezpůsobily u syna ekzem, takže super.
Trošku mi nevyhovuje menší počet ubrousků, brala bych větší balení. To je tam utřít zadeček, tam pusu, támhle ručičky a balení za pár dní fuč.
  • Balení lze znovu zavřít.
  • Příjemná vůně
  • Textura
  • Měkkost ubrousků
  • Malé balení
nikous621  25. čer 2024 Ověřená recenze

Super zkušenost

Příjemně voní, hydratují a zklidňují pokožku, v balení 56ks. Balení je menší. Ubrousky jsou měkké a je snadné vyndávání po 1 kusu. S obsahem výtažku z aloe vera. Vhodné pro citlivou pokožku. Skvělé zavíráni na klip, chráni ubrousky před vysycháním. Krásný design, navlhčené pro nás dostatečně, odstraní zbytky od jídla i 💩 a není na to potřeba půl balíčku jak u některých ubrousku . Za nás spokojenost a můžeme doporučit 👏😊.
  • ➕ zavírání na klip
  • ➕ vegan
  • ➕ obsahují výtažek z aloe Věra
  • ➕ příjemná vůně
  • ➕ design
mischaell  25. čer 2024 Ověřená recenze

Ubrousky sensitive

Z ubrousků jsme nadšení. Příjemná vůně a hlavně žádná reakce na pokožce. U ubrousků zůstáváme i s příchodem miminka.
  • Běž parfemace
  • Plastový uzávěr
  • Vůně
  • Pro citlivou pokožku
bydlenka  24. čer 2024 Ověřená recenze

Sensitive ubrousky

Ubrousky jsou vhodné od prvních dnů miminka. Bez parfemace, s obsahem výtažku z aloe vera. Vhodné pro citlivou pokožku. Uzavíratelné, takže jen tak nevyschnou. Plně rozložitelné, veganské. Nestalo se, že by měla dcera nějakou reakci. Krásně čistí, přesto nejsou přehnaně mokré. Za nás ideální produkt.
  • Vhodné od prvního dne
  • Akorát vlhké
  • Veganské
  • Obsahují výtažek z aloe vera
  • S praktickým klipem na uzavření
aduska1005  24. čer 2024 Ověřená recenze

Recenze vlhčené ubrousky Bella baby happy

Ubrousky jsou jemné bez parfemace. Mají super zavírání, takže vám nevyschnou. Ubrousky jsou veganské, dermatologicky testované a neobsahují parabeny, silikony ani alkohol. Praktický uzavíratelný klip chrání ubrousky před rychlým vysycháním, což zajišťuje jejich dlouhotrvající čerstvost a účinnost. Takže jasná volba pro nás. Používáme je každý den a na vše a jsou super na cesty.
  • Dobré zavírání
  • Bez parabenu
  • Veganské
angelchild  24. čer 2024 Ověřená recenze

Skvělé ubrousky

Z ubrousku jsem nadšená. Vůně je příjemná, žádná reakce na pokožce, akorát vlhčené.
  • Otevírání
  • Vůně