Vlhčené ubrousky Bella Baby Happy s ovesnými proteiny a panthenolem

Vlhčené ubrousky Bella Baby Happy s ovesnými proteiny a panthenolem čistí, hydratují a zklidňují dětskou pokožku. Díky těmto složkám jsou ubrousky vhodné i pro atopickou pokožku. Ubrousky Bella Baby Happy Oat Proteins&Panthenol neobsahují žádné živočišné složky a jsou vhodné pro vegany.

Vlhčené ubrousky Bella Baby Happy s ovesnými proteiny a panthenolem

Měkká, na dotek příjemná netkaná textilie pomáhá pečovat o náročnou pokožku miminek. Obal vlhčených ubrousků Bella Baby Happy s ovesnými proteiny a panthenolem je recyklovatelný a je doplněn klipem, který chrání ubrousky před vysycháním.

#test_bella_baby_happy2

Hodnocení a zkušenosti s vlhčenými ubrousky Bella Baby Happy s ovesnými proteiny a panthenolem

Máš zkušenost s vlhčenými ubrousky Bella Baby Happy s ovesnými proteiny a panthenolem?
jaja228  8. črc 2024 Ověřená recenze

Vlhčené ubrousky s ovesnými proteiny a panthenolem Bella Baby Happy :)

Zbožňujem toto balenie, veľkosť je úplne akurát, nemám problém vybrať len jeden obrúsok a nie 20 naraz (tak ako to býva pri íných vlhčených obrúskoch) a navyše to uzatváranie je pecka, lebo sa vôbec nevysušia a ľahko ich otvorím a zatvorím. Palec hore!

Detičky naše už používajú utierky aj samé, takže ani deti nemajú problém si ich sami vziať v prípade potreby :)
  • veľkosť balenia
  • uzatvárací systém
  • vydržia dlho vlhké
  • sú príjemné na dotyk
  • hydratujú, sú jemnučké, naozaj ako bavlnka, nepreháňam
lucie0777  2. črc 2024 Ověřená recenze

Vlhčené ubrousky s ovesnými proteiny a panthenolem

Co první mě nadchlo tak popisek. Ovesné proteiny a panthenol. Za mě skvělé, krásná vůně, velké balení, příjemný na dotek.
  • Velké balení
  • Vůně
  • Uzaviratelnost
  • Cena

Ubrousky Bella Baby Happy

Ubrousky nesmí chybět doma, ani v autě. Každá maminka to zná, špinavé ruce, ulepená pusa, fleky…Ubrousky jsou pro nás nepostradatelná vec. I když už doma miminko nemáme, stále používáme.
  • Víčko které zabraňuje vysoušení
  • Pevné a vlhké akorát, krásně voní

Recenze - Bella Baby Happy ❤️

Jedním z našich nejoblíbenějších objevů jsou vlhčené ubrousky Bella Baby Happy s ovesnými proteiny a panthenolem. Tyto ubrousky se staly neodmyslitelnou součástí naší každodenní péče o děti.

Hned na první pohled nás zaujala jejich jedinečná složka - ovesné proteiny a panthenol. Ovesné proteiny jsou známé svými zklidňujícími a hydratačními vlastnostmi, což je ideální pro citlivou pokožku našich dětí. Panthenol, známý také jako provitamin B5, podporuje regeneraci pokožky a pomáhá udržovat její zdraví. Tato kombinace se ukázala být naprosto úžasná, protože ubrousky nejen čistí, ale také vyživují a chrání dětskou pokožku.

Ubrousky mají jemnou a příjemnou vůni, která není příliš intenzivní, ale přesto zanechává pocit čistoty a svěžesti. Naše děti nemají rády silné parfémy, takže tyto ubrousky jsou pro ně ideální. Navíc, díky jejich hypoalergenním vlastnostem, jsme nikdy neměli problém s podrážděním nebo alergickými reakcemi, což je pro nás jako rodiče velmi důležité.

Textura ubrousků je také výborná. Jsou dostatečně silné, aby vydržely i náročnější čištění, ale zároveň dostatečně jemné, aby nedráždily citlivou dětskou pokožku. Vlhkost je perfektně vyvážená – nejsou ani příliš suché, ani příliš mokré, což zajišťuje pohodlné a efektivní používání.

Praktické balení s opakovaně uzavíratelným víčkem je další skvělou vlastností těchto ubrousků. Díky tomu zůstávají ubrousky čerstvé a vlhké až do posledního kusu. Navíc jsou balení dostatečně kompaktní, takže je snadno můžeme mít vždy po ruce, ať už doma, na cestách nebo v kočárku.

Jeden z hlavních důvodů, proč jsme si tyto ubrousky zamilovali, je jejich univerzálnost. Používáme je nejen při přebalování, ale také na očištění rukou, obličeje a dokonce i při drobných nehodách s jídlem. Naše děti jsou vždy čisté a jejich pokožka je po použití těchto ubrousků jemná a hydratovaná.

V neposlední řadě je třeba zmínit i cenovou dostupnost těchto ubrousků. I když obsahují kvalitní složky jako ovesné proteiny a panthenol, jejich cena je velmi příznivá. Pro rodiny s více dětmi je důležité najít produkty, které jsou nejen kvalitní, ale i cenově dostupné, a Bella Baby Happy tuto potřebu naprosto splňují.

Celkově jsme s vlhčenými ubrousky Bella Baby Happy s ovesnými proteiny a panthenolem nesmírně spokojeni. Nabízejí vynikající kvalitu, šetrnost k dětské pokožce a skvělou hodnotu za peníze. Pokud hledáte vlhčené ubrousky, které poskytují více než jen základní péči, rozhodně doporučuji vyzkoušet Bella Baby Happy. Jsou to ubrousky, na které se můžete spolehnout v každé situaci.

PS: využití ve všech směrech, viz foto :)
  • Jemné
  • Nedráždí
  • Plus panthenol
pavlina1996  30. čer 2024 Ověřená recenze

Vlhčené ubrousky s ovesnými proteiny a panthenolem

Za mě super balení na cesty. Velikost tak akorát a díky uzavírání vydrží stále vlhké :)
Nám byli dobrým pomocníkem na dovolené.
Fotka z letiště :)
  • Vegan
  • Velikost
  • Protein a panthenol
  • Čistí, hydratují a zjemňují dětskou pokožku.
vandrlikova  29. čer 2024 Ověřená recenze

Skvělé ubrousky

Obrousky jsou skvělé, krásné voní a jsou tak akorát mokré.
  • Nejsou moc mokré
andynka25  28. čer 2024 Ověřená recenze

Vlhčené ubrousky Bella Baby Happy s ovesnými proteiny a panthenolem

Vlhčené ubrousky Bella Baby Happy s ovesnými proteiny a panthenolem mají super složení. Jsou akorát vlhké, krásně se s nimi pracuje, nejsou suché, opravdu nedělají žádnou reakci na zadečku. Balení je velké akorát, díky uzavírání jsou stále mokré. Baví mne jejich textura, je opravdu příjemná. Ubrousky se krásně vyndávají, opravdu člověk vyndá jen jeden ubrousek, ne více jak u jiných značek. Mohu za sebe jen doporučit.
  • Uzavírání, díky kterému jsou stále vlhké
  • Příjemné na dotyk
  • Složení
  • Krásně se vyndávají
  • Akorát velké balení
kveta1  28. čer 2024 Ověřená recenze

Vlhčené ubrousky s ovesnými proteiny a panthenolem

Super zavírání na klip, ubrousky nevysychají. Jsou vegan a jemně voní. Jsou příjemné a super na citlivou pokožku a na opruzeniny. Děťátko spokojené a já taky. I na cesty ven jsou ideální. I dcera si vzala venku na otření ubrousek, když si hrála na hřišti a spokojená byla ona i já.
  • Zavírání na klip, nevysychají
  • Jemně voní
  • Příjemný na dotyk

Vhodné pro atopickou pokožku

Moje dcerka má atopickou pokožku, a proto jsem hledala ubrousky, které by jí neublížily.
Bella Baby Happy s ovesnými proteiny a panthenolem byly úžasnou volbou. Ubrousky nejen čistí, ale také hydratují a zklidňují její pokožku. Ovesné proteiny a panthenol fungují skvěle, pokožka je po použití klidná a jemná. Navíc je skvělé, že jsou veganské a obal je recyklovatelný. Uzavírací klip opět zajišťuje, že ubrousky nevyschnou. Jsem s nimi opravdu
spokojená a doporučuji je všem maminkám s dětmi s citlivou pokožkou.
  • Vhodné pro atopickou pokožku
  • Obsahují ovesné proteiny a panthenol pro zklidnění a hydrataci
  • Veganské složení
  • Recyklovatelný obal s uzavíracím klipem
nikola38  25. čer 2024 Ověřená recenze

Ubrousky pro každý případ.

Ubrousky jsme využívali opravdu na všechno. Od pusinky až po nožičky.
Tyto ubrousky jsem vzala sebou pod kočár. Díky výtažku z ovesných vloček jsem se vůbec nebála, že by podráždily pokožku, z čehož máme často na chvilku ekzem. Takže s těmito jsem nejčastěji umývala pusinku a ručičky venku.
Balení se dá uzavírat, takže nevysychá.
Snadno se odebírá pouze jeden ubrousek.
Měkká textura ubrousku vůbec nedráždí pokožku.
  • Uzavíratelné balení
  • Měkká textura
  • Nedráždí pokožku
  • Snadno se vytahují jednotlivé ubrousky
nikous621  25. čer 2024 Ověřená recenze

Skvělá zkušenost

Neobsahují žádné živočišné složky a jsou vhodné pro vegany.
Příjemně voní, hydratují a zklidňují pokožku, v balení je 64 ks. Ubrousky jsou měkké a je snadné vyndávání po 1 kusu. Skvělé zavíráni na klip chrání ubrousky před vysycháním. Krásný design, navlhčené pro nás dostatečně , odstraní zbytky od jídla i 💩 a není na to potřeba půl balíčku jak u některých ubrousku . Za nás spokojenost a můžeme doporučit 👏😊.
  • ➕ zavírání na klip
  • ➕ vegan
  • ➕ počet v balení
  • ➕ příjemná vůně
  • ➕ design
mischaell  25. čer 2024 Ověřená recenze

Ubrousky s panthenolem a ovesným proteinem

Ubrousky mají praktické otevírání. Mají příjemnou vůni. Obsahují panthenol, takže na opruzeniny ideální. Napuštěné tak akorát. Jsme spokojeni. Můžeme doporučit všema deseti.
  • Otevírání
  • S přídavkem panthenolu
bydlenka  24. čer 2024 Ověřená recenze

Bella happy s ovesným proteinem

Ubrousky s praktickým uzávěrem, takže ani v noci neruší zvuk odlepujícího obalu. Jsou tak akorát vlhčené, takže po použití není zadeček vlhký. Jsou lehce parfémované, z kraje mně nebyla vůně příjemná, ale zvykla jsem si. Ostatním členům domácnosti voní, takže můj subjektivní pocit :).
  • Praktický znovu uzavíratelný obal
  • Hydratující
  • Veganské
  • Tak akorát vlhké
  • Parfemace
aduska1005  24. čer 2024 Ověřená recenze

Bella baby happy s panthenolem

Jsou skvělý, veganské a bez parabenu. Obsahují panthenol, takže pokud vás trápí opruzeniny, jsou skvělý. Jemná parfemace, která je příjemná. Synovy sedli skvěle. Super obal, který je vhodný na cesty a ubrousky vám nevyschnou. Doporučuji všema deseti.
  • Super zavírání
  • Veganské
  • Bez parabenu
  • Jemná vůně
angelchild  19. čer 2024 Ověřená recenze

Super

Ubrousky mají perfektní otevírání oproti jiným konkurenčním ubrouskům. Mají příjemnou vůni a nevadí ani na citlivejší pleť. Zkusila jsem na odlíčení a kupodivu nemám červený obličej. A dcera 1,5 roku pri utření obličeje také ne, jako při jiných, když to nejsou ubrousky 99% voda. Akorát co je škoda, že jsou málo napustené a jsou spíše sušší.
  • Otevírání
  • Na citlivou pokožku