Silikonový dudlík MAM Supreme Night 6m+

Silikonový dudlík MAM Supreme Night 6m+ je kombinací oblíbených dudlíků MAM Air s extra velkými otvory pro proudění vzduchu a MAM Perfect s extra tenkou savičkou snižující nebezpečí křivého růstu zoubků a vadného skusu. Díky jedinečné savičce Dento-Flex, jemné jako pokožka, je krček dudlíku o 60 % tenčí a 4krát měkčí (v průměru: o 36 - 76 % tenčí / 2 - 8krát měkčí než běžné silikonové dudlíky). Zoubky tak získají větší prostor pro svůj růst, a riziko zkřivení zoubků se tak sníží. Speciální design ochranného krytu umožňuje extra proudění vzduchu, díky čemuž dokonale sedí a je šetrný k dětské pokožce v okolí úst. Dudlík je ideální na noc, jelikož svítí ve tmě, a tak ho snadno najdou děti i rodiče. Navíc balen v praktickém sterilizačním boxu.

Silikonový dudlík MAM Supreme Night 6m+

Vlastnosti

• s extra tenkou savičkou,
  • krček dudlíku o 60 % tenčí a 4krát měkčí,
  • ideální na noc a svítící ve tmě,
  • v praktickém sterilizačním boxu.

Varianty

Kde koupím silikonový dudlík MAM Supreme Night 6m+?

#test_mam3

Hodnocení a zkušenosti se silikonovým dudlíkem Supreme Night 6m+

Máš zkušenost se silikonovým dudlíkem Supreme Night 6m+?
tess0290  28. říj 2023 Ověřená recenze

Dudlík MAM

Dudlík jsme se synem vyzkoušeli a za mne naprostá spokojenost. Myslím i syn by souhlasil, protože s dudlíkem usíná rád a hned :). A to jiný než co měl od porodnice nechtěl do teď. Výhoda dudliku je, že savička je plochá a velká a zároveň nemá vliv na růst zoubků. Další plus je volné místo okolo pusinky. Malé plus navíc je, že dudlik svítí, což se mi moc líbí, protože nemusím v noci hledat :).
  • Velká a plochá savička
  • Dostatek prostoru okolo pusinky
  • Svítící
carameels  28. říj 2023 Ověřená recenze

Dvojčátka doporučují

Silikonový dudlík MAM Supreme Night 6m+ doporučuju já i moje dvojčátka :). Značce MAM jsme věrní od narození, protože jsem chtěla dudlík, který dá zoubkům prostor a bude co nejméně “škodlivý”. I tento dudlík se vyznačuje tenkou savičkou a navíc v noci krásně svítí, takže ho hned vidíme. Holky dudlíky přijaly bez problémů a díky extra velkým otvorům se jim i dobře chytají do ručiček a často si jsou schopny dudlík nasadit samy. Dobře jim drží v pusince a nevypadává. Jestli to bude mít nějaký vliv na křivé zoubky zatím nedokážu zhodnotit. Nicméně u nás je to velký pomocník na spánek, a to pak především ten noční. Kojení nám nijak nenaboural. Velké plus je také přiložený box, ve kterém dudlíky jednoduše sterilizujete.
  • Tenká savička
  • Ve tmě svítí
  • Jednoduchá sterilizace dudlíků
  • Velké otvory na proudění vzduchu
  • Hezký design
lamakrelka  26. říj 2023 Ověřená recenze

Jedině dudlík MAM

Doposud syn dudlal řadu MAM original a jiné nechtěl, tak jsem měla trochu obavu, ale řadu Supreme přijal úplně bez problémů. Dudlík méně vypadává a díky tomu, že není plný, je vidět i úsměv pod dudlíkem. V noci svítí, tudíž se dá bez problémů najít v postýlce.
  • Tvar
  • Materiál
nistnatynka  23. říj 2023 Ověřená recenze

Dudlíky

Dudlíky jsou krásné, dobře padnou dítěti a nepřekáží mu mezi zoubky.
Bohužel malý ho nepřijal, asi je zvyklý na svůj starý.
angelchild  23. říj 2023 Ověřená recenze

Perfektní

Silikónový dudlík MAM můžu doporučit. Naše dcera ho přijala téměř okamžite už od porodnice a teď jsme měli možnost vyzkoušet dudilky od 6+ a skvěle. Určitě hlavní přednost vidím v úzké savičce dudlíku, dále možnost vyvarování v mikrovlnné troube a třesničkou na dortu je, že v noci svítí, takže se dá skvěle v postýlce najít. Za mě už jiné kupovat nebudeme.
  • Úzká savička
  • Vyvarování v mikrovlnné troube