Přebalovací podložky Bella Baby Happy

Dětské přebalovací podložky Bella Baby Happy jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a ochranu pro vaše nejmenší. Díky své vysoké savosti jsou ideální pro udržení sucha, ať už doma nebo na cestách. Budou se vám hodit i v případě, že chcete ochránit lůžkoviny nebo při kojení dítěte po koupeli. Jsou opakovaně použitelné, pokud se během používání neznečistí. Podložky jsou vyrobeny z měkkých, hypoalergenních materiálů, které jsou šetrné k dětské pokožce a zabraňují vzniku podráždění. Jsou dostupné v různých velikostech, aby vyhovovaly potřebám každé rodiny. Díky svému odolnému provedení vydrží i nejnáročnější použití.

Výhody podložek Bella Baby Happy:

• Výrazně pevnější materiál podložky.
  • Vysoká savost zabraňuje protečení.
  • Dostatečná velikost a příjemný materiál.
Kde koupím přebalovací podložky Bella Baby Happy?

Hodnocení a zkušenosti s přebalovacími podložkami Bella Baby Happy

Máš zkušenost s přebalovacími podložkami Bella Baby Happy?
buubblinka  Včera v 18:31 Ověřená recenze

Podložky Bella Baby Happy

Měli jsme možnost s ročním cipískem otestovat podložky velikost L. Nám velikost vyhovovala, protože už se docela vrtíme a byla akorát od pasu dolů. Po několika dnech stále držela tvar a je krásně měkoučká ☁️. Nehody už se nám moc nestávají a tak jsem nakonec otestovala ze zvědavosti vylitou skleničkou a sála dobře. Určitě s nimi budeme pokračovat 👍😍
  • Krásně měkoučká na dotyk
  • Dobrá savost
  • Drží dlouho tvar
zebra2009  Včera v 11:52 Ověřená recenze

"Lka" přebalovacích podložek Bella Baby Happy

S naší měsíční dcerkou Justýnkou jsme měli možnost otestovat přebalovací podložky Bella Baby Happy ve velikosti L. Tato velikost je srovnatelná s přebalovacími podložkami, které jsme používali doposud. Nicméně jsem byla velmi mile překvapená, že i přes na první pohled tenkou vnitřní savou vrstvu podložky, byla její savost zatím nepřekonatelná. Při jakékoliv nehodě podložka vše hned rychle vsaje a díky spodní nepropustné vrstvě je podklad i miminko krásně v suchu. Spodní vrstva je zdobená pěknými veselými motivy, což ocenila především starší dcerka Emička, která s přebalováním ráda pomáhá. Vyzkoušeli jsme s nimi přebalování doma na přebalovacím pultu, sedačce, při koupání jako podložku pod osušku a v kočárku při cestování. Určitě u nich už zůstaneme, protože jsme byli maximálně spokojeni.
  • Vysoká savost
  • Skladnost
  • Drží tvar, nemačkají se a nedělají "cucky"
  • Možnost opakovaného použití, pokud se neznečistí
  • Veselé dětské motivy
andynka25  Včera v 08:41 Ověřená recenze

Přebalovací podložky Bella Baby Happy

S přebalovacími podložkami Bella Baby Happy opravdu nešlápnete vedle. Jsou velice příjemné, jemné, nemačkají se, jsou vysoce savé a mají krásný design. V balení je dostatečné množství podložek. Zkoušeli jsme s nimi přebalovat na posteli, na podložce, po koupání, na gauči, na návštěvě a veliká spokojenost. Jsou skladné a miminku opravdu příjemné. Vydrží opravdu hodně, mohu vřele doporučit. Budeme kupovat jen tyto.
  • Příjemné a jemné na dotyk
  • Vynikající savost
  • Neprotečou
  • Krásný design
  • Skladné
  • Hodně kusů v balení
hanikskopik  12. zář 2024 Ověřená recenze

Podložky Bella Baby Happy - testovány ročním odborníkem

S ročním synem jsme testovali podložky velikosti L. Jednu podložku jsme měli na přebalování a jednu po koupání. Po více než týdenním používání několikrát denně se nesrolovala ani nezmuchlala a používame dál. A je skoro jako nová. Toto je pro mne důležitá vlastnost, protože syn se stále vrtí a utíká z podložky, takže každá jiná se mohla po pár dnech vyhodit - viz fotografie srovnání týdenního používání. Povrch je jemný a měkký, takže velice příjemný a nedráždí pokožku dítěte. Vyzkoušela jsem savost sklenicí vody - podložka nasála i velké množství. Roztomilé obrázky, bohužel ze strany která není vidět.
Podložky jsme si oblíbili, doporučujeme a rozhodně budeme kupovat jen tyto. Syn má také vybráno... jsou prostě k "sežrání" :-)
  • Jemný a měkký povrch
  • Odolnost proti zmuchlání
denisaeliska  12. zář 2024 Ověřená recenze

Testování podložek Happy Bella Baby

Testovali jsme podložky velikosti XL s 4 a půl měsíční dcerkou.
Chtěli jsme vyzkoušet novou větší velikost, jak nám budou vyhovovat.
Podložky jsou krásně měkké, příjemné na dotek.
Jsou dobře savé, neprotečou a netrhají se.
Dobré na venkovní přebalování ale i do postýlky pod prostěradlo.
  • Dobře savé
  • Krásný vzor
  • Tenké
domcule  10. zář 2024 Ověřená recenze

Přebalovací podložky Bella Baby Happy XL

S roční dcerou jsme měli možnost otestovat Přebalovací podložky Bella Baby Happy XL (90x60cm), což je za mě super velikost pro větší dítě, ostatní výrobci mají malé podložky.
Co velice oceňuji je nejen výborná savost při malé nehodě, ale i odolnost podložek. Dcera vše tahá, trhá a mačká a už hodně podložek roztrhala a vysypala tak obsah což je nemilá situace, ale Bella Baby Happy podložka vydržela krásně pohromadě bez jakékoliv újmy.
Jako bonus mají podložky moc pěkný vzhled.
Příště je určitě koupím, velice nám vyhovují.
  • Odolnost
1 člověk považuje za užitečné
sarkakrejci  9. zář 2024 Ověřená recenze

Testujeme podložky

Podložky jsme testovali s měsíční dcerou a naprosto splnili naše očekávání. Podložky jsme používali na přebalování, jak na pultu tak i jako cestovní variantu, taky se skvěle hodí do postýlky jako ochrana matrace, velikost xl pokryje skoro celou postýlku. Díky velikosti lze i v případě ušpinění použít opakovaně (přehnout, přeložit). Absorpce také naprosto dostačující.
  • Absorpce
  • Design
  • Skladnost
  • Funkční
andy2727  9. zář 2024 Ověřená recenze

Přebalovací podložky Bella Baby Happy XL

Měli jsme možnost si s dcerkou vyzkoušet podložky Bella Baby Happy XL. Máme skoro 15 měsíců takže velikost pro nás byla super. Dcerka byla nadšená hlavně ze vzhledu zadní strany, kde jsou krásné obrázky zvířátek. Já byla nadšená z materiálu který je pevný a zároveň velice příjemný na dotek. Podložky jsme zkoušeli i bez plenky, když si Elenka na ní i hrála a byla jsem mile překvapena jak jsou savé. Super je že jednu podložku můžete použít i vícekrát (pokud se tam nestane nehoda 😁). My si podložky Bella Baby Happy zamilovali a budeme je používat i nadále.
  • Pevnost podložky
  • Dostupnost
  • Příjemný na dotek
18moniik  9. zář 2024 Ověřená recenze

Testovali jsme přebalovací podložky Bella Baby Happy

Měla jsem možnost otestovat přebalovací podložky Bella Baby Happy. Za sebe mohu říci, že jsem byla velice spokojená. Podložky jsou příjemné, savé, hodně skladné s hezkými obrázky a překvapivě tenké, tudíž ideál na cesty a do kabelky.👌
Mám 2 měsíční holčičku a velikost M o rozměrech 40x60 cm je pro ni naprosto dostačující. Pro větší děti bych pak volila i větší velikost podložky.
  • Skladné
  • Tenké
  • Savé
  • Hezký design
  • Cena
  • Možnost vybrat si velikost podle potřeby
lussy9924  9. zář 2024 Ověřená recenze

Zkušenost s Podložky Bella Baby Happy🌸

Dobrý den,
Měli jsme možnost vyzkoušet Podložky Bella Baby Happy. Měli jsme velikost M. Pro mou holčičku, akorát velikost. Za mě veliká spokojenost. Jsou příjemný na dotek, heboučký, opravdu moc příjemný. Vůbec se nedrolí, když je použijete vícekrát. Savost je za mě super, měli jsme nehodu a vše se vsáklo, nic nikde neproteklo! Dobře se skladují, jak na cesty tak i doma ( jsou hezky měkké), některé co jsem vyzkoušela byly dost tvrdé, takové nepoddajné. A ten vzor je moc roztomilý.
Určitě si koupíme i další podložky, a už jsem je i doporučila dál. Za nás moc doporučujeme!🌸
  • Pohodlné podložky
  • Dobrá cena
1 člověk považuje za užitečné
vercas89  9. zář 2024 Ověřená recenze

Podložky na přebalování Bella Baby Happy

Testovali jsme podložky na přebalování Bella Baby Happy ve velikosti L, které mají rozměry 60x60 cm. Pro mě měsíční miminko byla velikost naprosto dostačující. Podložky jsou na dotyk jemné a nedráždí pokožku. Vnitřní materiál je pevný, takže se vnitřek podložky nezačal sypat ani při opakovaném použití. Když nebyla podložka špinavá, tak nám vydržela více než týden, což je pro nás skvělou výhodou. Při nehodě podložka velmi dobře vše nasákla a nikde nám nic nesteklo.
  • Jemné na dotyk
  • Pevný vnitřní materiál
  • Opakované použití
  • Skvělá savost
  • Decentní obrázky na zadní straně
kykysek  9. zář 2024 Ověřená recenze

Podložky Bella Baby Happy

Podložky velikost L jsme zkoušeli se synem (14 měsíců). Podložky jsou velké 60 x 60, což je pro nás dostačující. Používali jsme je po koupání, na přebalení, ale i do postýlky pod prostěradlo. Po koupeli byla podložka mokrá ale neprosakla a po uschnutí se dala dále používat. Při přebalování si s ní syn hrál a ani se neroztrhla jako jiné značky a v postýlce vydržela i když plinka selhala (jiná značka). Matrace zůstala suchá a čistá 😊. Dobře se vejdou i do batůžku když jdu se synem k doktorce 😊. To je hodnocení za mě. A za syna ? Tomu se líbil hlavně motiv na zadní straně 😅
  • Dostupnost
nikous621  8. zář 2024 Ověřená recenze

Testování podložek velikost M ❤️

Testovali jsme podložky velikost M s ročním synem. Tyto podložky jsou tedy spíše pro malé miminka, ale nám taky stačily 😊. Překvapilo mě množství v balení ( 30ks ). Rozměr podložek je 40x60 cm. S podložkami jsem neměla žádný problém, za mě bych řekla, že jsou savé, tudíž neprotekly 🙏 Za nás dostatečná velikost a materiál je příjemný 😊. Podložky jsou slabé/tenké a skvěle “porovnané” a hlavně jsou skladné, vejdou se i do malého batůžku. Navíc ten design. 😍🐶
(5 fotek)
  • ➕ množství v balení