Kojenecká lahvička NUK Perfect Match

Kojenecká lahvička NUK Perfect Match je prostě ta pravá láhev, která se přizpůsobí vašemu miminku. Nová kojenecká lahvička se savičkou NUK Perfect Match je totiž neuvěřitelně měkká a poddajná, takže se jemně přitiskne ke rtům a patru miminka.

VIDEO: Kojenecká lahvička NUK Perfect Match

Tvar savičky miminku umožňuje snadné přisátí způsobem, který doporučují porodníci a pediatři¹ – široce otevřená ústa a rty obepínající savičku – zcela přirozeně jako je tomu u kojení. To znamená, že mléko zvolna teče, a miminko může uvolněně pít.

Kojenecká lahvička NUK Perfect Match

Přizpůsobuje se tvaru úst dítěte

Jakmile miminko začne sát, měkká savička se uvolní a přizpůsobí se tvaru patra a rtů. To potvrzuje i 95 % maminek¹.

Snadné přisátí

Díky plynule se zužujícímu tvaru si miminko intuitivně najde optimální místo, kde ústy obepne savičku, a může tak v klidu a uvolněně pít. To potvrzuje 97 % maminek¹.

Velká, široká opora rtů

Opora rtů miminku při pití připomíná matčinu pokožku. Lahvička je navržena tak, aby miminko nepřišlo do kontaktu s pevnými plastovými částmi.

Pohodlný tvar láhve

Díky tomu, že je láhev zúžená, se při krmení pohodlně drží. I když jste v polospánku.

Antikolikový systém pro plynulý a nerušený průtok výživy

Testováno porodními asistentkami – 96 % doporučuje²

100 zkušených porodních asistentek v Německu testovalo láhev NUK Perfect Match po dobu čtyř týdnů. Zpětná vazba porofních asistentek mluví sama za sebe:

„Líbí se mi tvar savičky podobný prsu a její přizpůsobivost. Použití savičky neuvěřitelně připomíná kojení!

„Velmi dobře navržená láhev, která je svým tvarem velmi podobná matčinu prsu. Rozhodně bych ji doporučila.“

„Líbí se mi podobnost polohy úst dítěte jako při kojení. To usnadňuje střídání kojení a pití z láhve.“

Kontrola teploty vám kryje záda

Kontrola teploty pomáhá rodičům dosáhnout optimální teploty a zajistit tak bezpečné krmení jejich dítěte.

Objevte celou řadu Perfect Match

• Vysoká kvalita a bezpečnost je pro NUK prioritou. Celá řada Perfect Match lahviček a saviček se vyrábí v Německu a neobsahuje škodlivé látky (bez BPA).
  • K dispozici jsou různé formáty lahviček – pro novorozená miminka se doporučuje začít s lahvičkou 150 ml (savička S, 0-3 m.) a následně pokračovat s lahvičkou 260 ml (savička M, 3-6 m.). Jakmile je děťátko větší (+6 m.) je možné dokoupit zvlášť savičku U – průtok výživy si reguluje děťátko samo.
  • Vyzkoušejte kompatibilitu v rámci Perfect Match řady a libovolně měňte mezi sebou víčka, kroužky, těla lahviček.
  • Lze kombinovat s veškerým příslušenstvím odsávaček mateřského mléka NUK Perfect Match a NUK Soft&Easy.

Kojenecká lahvička NUK Perfect Match

NUK Perfect Match řada nabízí 3 různé velikosti saviček s různým průtokem, tak každé děťátko může v klidu pít svým vlastním tempem.

Kojenecká lahvička NUK Perfect Match

¹Nezávislý průzkum trhu, Německo, 2023.

²Výsledek testu výrobku z března 2024 u Hebammen-testen.de se 100 porodními asistentkami v Německu – 96 % asistentek doporučuje. Všechny výsledky testů jsou dostupné na www.hebammen-testen.de.

Kde koupím kojenecké lahvičky NUK Perfect Match?

#test_nuk_perfect_match

Hodnocení a zkušenosti s kojeneckou lahvičkou NUK Perfect Match

Máš zkušenost s kojeneckou lahvičkou NUK Perfect Match?

Nevzdali jsme první neúspěchy a vyplatilo se

Když lahvička přišla, byla jsem nadšena z tvaru i materiálu savičky, moc se mi líbila a nečekala jsem jakýkoli problém. Syn měl ale jiný názor a první dva pokusy byly náročné - syn nechtěl savičku vůbec zkoušet, při prvním pokusu nakonec po přemlouvání mléko dopil, při druhém se nezadařilo a zůstal zbytek. Měla jsem obavu, že další pokus nebude pít už vůbec, ale naopak - překvapil a bez jediného zaváhání se silně přisál a dopil lahvičku až do dna, stejně jako všechny poté. Jsem ráda, že jsme to po prvních neúspěších nevzdali a zkoušeli dál.
Savička je velmi měkká a pěkně se přizpůsobí při pití, má tvar velmi podobný bradavce oproti jiným savičkám. Materiál savičky se mi líbí - je jemný a ne ultra hladký silikon jako jiné. Měření teploty v lahvičce asi využijeme až s příchodem čajů. Moc se mi líbí kompatibilita s ostatními produkty NUK, hlavně s odsávačkou – mohu tak odsát přímo do lahvičky a pak už jen nasadit savičku po ohřátí mléka, nemusím tak špinit více nádobí.
  • Kompatibilita s ostatními NUK produkty (odsávačka)
  • Antikolikový systém
  • Tvar savičky připomínající bradavku
  • Měkký jemný materiál savičky
  • Tvar lahvičky – dobře pasuje do ruky
  • Pár pokusů trvalo přijetí nové savičky

Lahvička Nuk

Z lahvičky se nám hned krásně bumbalo.
Lahvička krásně vypadá a dobře se drží.
Indikator teploty na lahvy je super.
Super je i Antikolic na savičce.
Určitě doporučuji lahvičku s touto savičkou a indikátorom teploty, ale každému miminku vyhovuje něco jiného.
  • Savička
  • Tvar lahvičky
  • Antikolic
  • Indikator teploty

Praktická lehká lahvička

Obávala jsem se přechodu na novou lahvičku, lépe řečeno savičku. Naše malá, dva měsíce, je krmená od narození z lahvičky. Přechod nebyl problém, savička je z měkkého silikonu s hladkým povrchem. Lahvička je lehká, praktická, lehko omyvatelná. Má antikolikový otvor, který používáme tak, aby otvor seděl vůči tomu na kroužku. Skvělý je indikátor teploty.
  • Indikátor teploty.
  • Váha lahvičky.
  • Savička, ne každému dítěti může vyhovovat.
mmysulka  22. srp 2024 Ověřená recenze

Nuk lahvička

Náš malý kojený lumpík nám dlouho nechce pít nic než mlíčko od maminky. Čaj je problém v každé lahvičce. S touto nám to sice trvalo, ale už pije čajík. Líbí se mi tvar a měkkost savičky. Teplota je sice fajn, ale mi pijem čajík skoro studený. Za nás doporučuji, pro kojená miminka je perfektní. Velikost nám stačí na čajík na celý den. Jsme spokojeni 🥰
  • Měkkost savičky
  • Tvar savičky
  • Velikost tak akorát
  • Měření teploty nápoje
  • Přisávání vzduchu
janarask  21. srp 2024 Ověřená recenze

Testování lahvičky

Testovali jsme lahvičku a náš malý si s ní nevěděl rady. Je hladká a nepřišel na to, jak hluboko ji potřebuje do pusinky. Takže buď mu mléko vytékalo z pusinky nebo se mu stalo i to, že si ji nacpal do pusinky příliš a dávil se. Nevzdáme to a třeba na ni teprve přijde čas 😊
  • Anti-kolik systém
  • Objem tak akorát - vhodný pro delší používání
  • Měření teploty přímo na lahvičce
  • Snadná manipulace a čištění lahvičky
  • Dobře se drží
  • Hladká savička - miminko nevědělo jak hluboko do pusinky