Beggs Magnesium bisglycinate 380 mg + P5P COMPLEX 1,4 mg

Beggs Magnesium bisglycinate 380 mg + P5P COMPLEX 1,4 mg (60 kapslí) je doplněk stravy s hořčíkem a vitamínem B6.

Těhotenství i kojení jsou pro maminky energeticky náročná období. V tomto období mohou mít maminky zvýšenou potřebu hořčíku.

Tento doplněk stravy obsahuje v denní dávce 380 mg (2 kapsle) vysoce vstřebatelnou chelátovou formu hořčíku (bisglycinát hořečnatý) v kombinaci s vitamínem B6 v aktivní formě pyridoxin-5′-fosfát (P5P).

Hořčík a vitamín B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti, normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Hořčík přispívá i k udržení normálního stavu kostí a zubů, přispívá k normální činnosti svalů a podílí se na procesu dělení buněk.

Vitamín B6 dále přispívá k normální funkci imunitního systému, tvorbě červených krvinek a k regulaci hormonální aktivity.

Vlasnosti:

• 100 % vegan, bez lepku, bez laktózy, bez sóji, bez syntetických aditiv.
  • Vyrobeno v ČR.
  • Vhodné pro těhotné a kojící ženy.
  • Vhodné pro vegany a vegetariány.
  • Testováno akreditovanou laboratoří.

Složení:

bisglycinát hořečnatý, veganská kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, vitamín B6 (pyridoxin-5′-fosfát)

Dávkování:

Dospělí 2 kapsle denně. Dostatečně zapijte vodou.

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Produkt není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro děti do 3 let.

Kde koupím Beggs Magnesium bisglycinate 380 mg + P5P COMPLEX 1,4 mg?

Doplněk stravy, neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy ani zdravého životního stylu. Způsob použití a další info na obalech.

#test_beggs2

#test_beggs3

Hodnocení a zkušenosti s Beggs Magnesium bisglycinate 380 mg + P5P COMPLEX 1,4 mg

Máš zkušenost s Beggs Magnesium bisglycinate 380 mg + P5P COMPLEX 1,4 mg?
sun_sun33  25. únor 2024 Ověřená recenze

Magnesium Beggs

Různé formy magnesia užívám již řadu let, ať již z důvodu řešení či prevence nočních křečí v končetinách, tak již kvůli zvýšené psychické zátěži a stresu dříve při práci s lidmi, nyní v posledních letech v těhotenství a během kojení.
Magnesium bisglycinat je považován za jednu z nejlépe vstřebatelných forem hořčíku, stačí tedy užívat jen 2 kapsle denně v porovnání s některými přípravky obsahujícími jiné sole hořčíku - například laktát, kde se bere x tablet denně.

Během užívání přípravku jsem se cítila opravdu dobře jak fyzicky, tak i psychicky ( Na to, že jsem 5 týdnů po císařském řezu a od návratu z porodnice lítám okolo manžela a třech malých dětí 😇, ve dne v noci kojím a skoro nespím...). Ráda si ho zakoupím znovu a mohu jednoznačně doporučit.
  • Účinný přípravek s dobře vstřebatelnou formou hořčíku
  • Kapsle se snadno polykají
  • Nízké dávkování - jen dvě cps denně
  • Vyrobeno v ČR
sasakrusty  25. únor 2024 Ověřená recenze

Výborně doplněný hořčík

Mohu jen doporučit tento doplněk stravy a hořčíkem. Začala jsem jsem užívat v těhotenství na křeče a únavu. Rozhodně jsem byla mile překvapena rychlostí účinku, křeče do nohou ustaly a zlepšila se moje kondice. Nyní beru nadále i při kojení a jsem spokojená, že nevnímám žádné nežádoucí účinky.
  • Kvalitní složení
  • Účinné
  • Hezké a velké balení
monnane  24. únor 2024 Ověřená recenze

Recenze

Značku Beggs jsem neznala. Magnesium jednou za čas beru při větší únavě. Po pár dnech užívání jsem se cítila lépe, únava zmizela. Jen velikost tablety bych brala menší nebo pevnou variantu.
  • Pomůže proti únavě
  • Přírodní složení
  • Velikost
evussia  24. únor 2024 Ověřená recenze

Testování Magnesium bisglycinate

Při prvním těhotenství jsem ho brala téměř celou dobu, bohužel jsem ještě neznala tuto značku. Nyní už jinou nechci!

Tato verze mě mile překvapila, opravdu pociťuji více energie a lepší spánek.

Ráda doporučuji!
  • Bez alergenů
  • Dobře se polykají
  • Skleněná nádoba
  • Opravdu fungují
nikolah14  23. únor 2024 Ověřená recenze

Magnesium

Poslední dobou jsem opravdu hodně unavená, ale nedokážu říct, že mi tabletky 100% zabraly.
Dám tomu ještě čas, teď toho bylo totiž na mě celkem dost, měla jsem úraz, takže psychické i fyzické vytížení na plné oprátky.
Moc se mi ale líbí složení tabletek, to musím pochválit.
Jsou trošku větší, v těhotenství by mě pravděpodobně dělaly problém. A co musím říct, tabletky jsou dobré na problémy se zácpou nebo špatným vyprázdnovaním.
  • Velikost

Energie, Spánek, Pohoda

Už asi měsíc zkouším doplněk stravy Beggs Magnesium bisglycinate s vitamínem B6 a musím říct, že jsem celkem překvapená výsledky. Jako tehotná žena jsem si všimla, že moje potřeby se během těhotenství hodně změnily. Vždycky jsem slyšela, že těhotenství je energeticky náročné, ale až teď jsem pochopila, co to vlastně znamená. Často jsem se cítila unavená a v noci jsem mívala křeče do nohou.

Když jsem začala brát tyto kapsle, nečekala jsem žádné zázraky. Ale během užívání jsem si všimla, že mám trochu více energie. Nejvíc mě ale překvapilo, jak se mi zlepšil spánek. Předtím jsem se v noci často budila, ale teď spím jako miminko. A křeče nohou ustali.
  • složení
martinova  23. únor 2024 Ověřená recenze

Bez hořčíku ani ránu!

Tento přípravek mohu s klidným srdcem doporučit, protože jsem si ověřila na vlastní kůži jeho účinnost! Nad ránem mě občas probudila velmi silná křeč v lýtku, ale během užívání Beggs Magnesium problémy zcela vymizely! Jediné, s čím jsem měla problém, bylo polykání kapslí, někdy se přilepily v hrdle nebo sklouzly bolestivým způsobem, ale toto bude pouze individuální záležitost (mám s polykáním větších tablet problém již od dětství).
  • - velmi účinné složení
  • - zabraňuje nočním křečím v těhotenství
  • - veganské složení
  • - velikost tablety
luckamv  22. únor 2024 Ověřená recenze

Beggs Magnesium bisglycinate 380 mg + P5P COMPLEX 1,4 mg

Po pravdě firmu Beggs jsem před tímto testováním neznala, ale jsem ráda, protože máme již jedno dítko a o druhé se snažíme. Tyto doplňky stravy jsou ve skleněném obalu a jsou ve formě kapslí, které jsou trochu větší, ale jdou poměrně dobře polykat. Jsou kompletně přírodní a i veganské. Naše malá dcera je hodně aktivní a proto jsem teď trochu více unavená a doplnění hořčíku se hodí. Přišlo mi, že po užívání těchto kapslí mám více energie a mohu dál zvesela s ní blbnout.
  • přírodní složení
  • snížení únavy a více energie
  • skleněný obal
  • vetší kapsle
mamikajuli  22. únor 2024 Ověřená recenze

Skvělá forma hořčíku 🍀

Není hořčík jako hořčík, to už mám na sobě vyzkoušeno😉. Tato chelátová forma je ale naprosto super a účinky jsou znát po prvních dnech užívání. Klidný spánek, snížení únavy, žádné tiky v oku😃.
Kapsle jsou velké akorát, po užití se nedostavily žádné zažívací problémy. V kombinaci s vitamínem B6 je tento doplněk super pro každého, kdo potřebuje hořčík doplnit 👍.
  • funguje skvěle po pár dnech
  • pro těhotné i kojící
  • bez lepku a bez laktózy
  • veganské kapsle
  • skleněný obal
1 člověk považuje za užitečné
mnoukavka  21. únor 2024 Ověřená recenze

Testování značky Beggs

Magnesium je velmi důležitou součástí mého dne, protože často bývám unavená a potřebuji trošku podpořit doplňkem stravy. Magnesium také zmírňuje křeče a pocity svalového napětí.
Kromě velikosti kapslí jsem s tímto doplňkem stravy zcela spokojená.
  • Přijatelná cena
  • Přírodní, veganské složení
  • Zmírňuje křeče a pocit napětí
  • Přijatelná vůně kapslí
  • Národní výrobce
  • Větší velikost kapslí
andynka25  21. únor 2024 Ověřená recenze

Beggs magnesium

Užívám toto magnesium v těhotenství. Opravdu pomáhá proti křečím, cítím se opravdu lépe po jeho užívání. Tablety se dobře polykají, ikdyž jsou větší. Za mě je plus i skleněná lahvička na uchovávání. Jeho složení je super, jen jediné mínus, že pokud chci vidět složení, musím odlepit etiketu, což v případě koupi v obchodě není ideální. Tento doplněk mohu jen doporučit, opravdu pomáhá.
  • Opravdu funguje proti křečím
  • Dobře se polyká
  • Dobré složení
  • Skleněná lahvička
  • Složení výrobku vidím až po odlepení etikety
vercas89  21. únor 2024 Ověřená recenze

Magnesium pro těhotné

Beggs magnesium obsahuje hořčík v dobře vstřebatelné formě. Během jeho užívání se mi přestaly dělat křeče v nohách. Bohužel pro mě ale byla denní dávka dvou kapslí moc silná a způsobovala mi průjem. Užívala jsem tedy jednu kapslí denně a bylo to už v pořádku. V tomto případě pro mě tedy bylo výhodou, že je denní dávku nutné užívat ve dvou kapslích a mohla jsem si tak denní příjem hořčíku upravit podle své potřeby.
Kapsle jsou dost velké a někdy mi dělalo obtíže je polknout.
  • Dobře vstřebatelná forma hořčíku
  • Možnost upravení denní dávky
  • Odeznění křečí v nohách
  • Kapsle bez zápachu
  • Velké kapsle
  • Může způsobit průjem

Beggs Magnesium

Kvalitní hořčík v bisglycinátové formě, která se v těle dobře vstřebává. Zároveň obsahuje i vitamín B6.
V těhotenství je hořčík velmi důležitý (pomáhá při únavě a křečích), ale často se v lécích nachází ve špatně vstřebatelné formě.
Cítím se méně unavená a křeče jsem při braní tohoto hořčíku vůbec nezaznamenala.
  • čisté složení
  • dobrá vstřebatelnost
  • skleněná lahvička
  • přesné složení lze vidět až po odlepení etikety (nebo na internetu)
ajenka2022  5. únor 2024 Ověřená recenze

Recenze na doplněk stravy beggs magnesium

Tento produkt má snížit únavu a vyčerpanost a musím říct, že jsem byla dřív hodně vyčerpaná a unavená a jakmile jsem začala testovat toto magnézium tak musím jen vynachválit, protože se cítím opravdu lépe a přijde mi, že mám víc energie. Navíc beggs magnesium podporuje normální stav zubů a kostí, což za mě hrozně oceňuji protože mám problémy se zuby 🙂
Za mě určitě doporučuji
  • Kvalita