Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract

Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract (100 kapslí) je doplněk stravy, který v denní dávce (1 kapsle) obsahuje 20 mg chelátové formy železa, která se vyznačuje vysokou biologickou dostupností. Navíc je obohacen o šípkový extrakt.

Je vhodný také pro kojící i těhotné ženy, u kterých během těhotenství často dochází k poklesu hladiny železa, protože tělo jej v tomto období spotřebovává ve větší míře.

Železo přispívá:

• k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu,
  • k normálnímu přenosu kyslíku v těle,
  • k rozvoji poznávacích funkcí u dětí.

Vlastnosti:

• 100 % vegan, bez lepku, bez laktózy, bez sóji, bez syntetických aditiv
  • Vyrobeno v ČR
  • Vhodné pro těhotné a kojící ženy
  • Vhodné pro vegany a vegetariány
  • Testováno akreditovanou laboratoří

Složení:

veganská kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, bisglycinát železnatý, šípkový extrakt 20:1, Beggs lyokomplex (lyofilizovaný špenát, lyofilizované ostružiny, lyofilizované borůvky), rýžová vláknina.

Složení:

Dávkování:

1 kapsle denně. Dostatečně zapijte vodou.

Upozornění:

Ukládejte mimo dosah dětí. Produkt není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro děti do 3 let.

Doplněk stravy, neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy ani zdravého životního stylu. Způsob použití a další info na obalech.

Kde koupím Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract?

#test_beggs2

Hodnocení a zkušenosti s Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract

Máš zkušenost s Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract?
monnane  24. únor 2024 Ověřená recenze

Recenze

Značku Beggs jsem neznala. Je to už delší dobu, kdy jsem železo užívala, proto jsem teď pocítila, že je mi po pár dnech lépe, necítím se tolik unavená. Jen velikost tablety bych brala menší nebo pevnou variantu.
  • Přírodní složení
  • Velikost
evussia  24. únor 2024 Ověřená recenze

Testování Iron bisglycinate

Od puberty trpím na anémii a nejím moc maso.

Vzhledem k tomu, že se snažím otěhotnět, je to výborná volba, hlavně kvůli složení, které je přírodní a bez alergenů.

Nepocítila jsem žádné trávící obtíže, které často u těchto doplňků bývají, takže ráda doporučuji!

P.S. Mě ta vůně přišla příjemná. :)
  • Tmavé sklo
  • Bez alergenů
  • Nejsou po nich trávicí potíže
  • Jen 1 kapsle denně
  • Dobře se polykají
nikolah14  23. únor 2024 Ověřená recenze

Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract

Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract je skvělým pomocníkem na doplnění železa. Líbí se mi jeho složení.
O miminko se teprve snažíme, ale vím, že je dobré doplnit. V průběhu testování jsem byla na darování krve a poté o pár dni později měla úraz a dělali mi i krevní testy a vše v pořádku, takže všechny potřebné vitaminy doplněny.
Za mě spokojenost, jen je tabletka dost velká a má zvláštní pachuť. Kdybych byla těhotná, nevím jestli bych zvládla. Bývalo mi dost zle z takových tabletek.
Jinak produkt hodnotíme kladně 🙂.
  • Velikost
luckamv  22. únor 2024 Ověřená recenze

Beggs Iron bisglycinate 20 mg, rosehip extract

Tyto doplňky stravy jsou ve skleněném obalu a ve formě kapslí, které jsou trochu větší, ale jdou poměrně dobře polykat. Jsou kompletně přírodní a i veganské. Ovšem jejich vůně (připomíná mi seno) je trochu tímto ovlivněna, mě osobně to tolik nevadí, ale je pravda, že kdybych už byla těhotná a měla ranní nevolnosti, tak nevím. Jsem teď trochu více unavená (starání o dítko a spol.) a přišlo mi, že s těmito kapslemi mám více energie a méně se zadýchávám při sportování.
  • kompletně přírodní složení
  • celkově po užívání více energie
  • skleněný obal
  • větší kapsle
  • atypická vůně kapslí
mamikajuli  22. únor 2024 Ověřená recenze

Železo je důležité nejen pro bledé Sněhurky🍀

Moc se mi líbí zase bisglycinátová forma spolu se šípkovým extraktem pro maximální vstřebání👍. Tato forma nezpůsobuje zácpu, ani jiné trávicí obtíže.
Při užívání cítím menší únavu, žádné zadýchávaní ani při výstupu do kopce 😉. Celkově nejsem už bledá, jako jsem byla, když mi železo chybělo, takže výsledky vidím na první pohled.
Balení vystačí na tři měsíce, určitě můžu doporučit.
  • super forma pro maximální využití
  • žádné trávicí obtíže
  • výsledky jsou vidět za pár dnů
  • veganské kapsle
  • bez lepku,bez laktózy
  • skleněná a tmavá lahvička
mnoukavka  21. únor 2024 Ověřená recenze

Testování značky Beggs

Železo užívám dlouhodobě, protože mám anemii. Podpora krvetvorby je pro mě tedy opravdu důležitá. Tento doplněk stravy mě příjemně překvapil. Složení je přírodní a veganské. Velké pozitivum tohoto výrobku je to, že jej mohou používat také těhotné ženy.
Méně mě zaujalo aroma kapslí a jejich velikost, ale věřím, že účinek tyto nedostatky vyrovná.
  • Přírodní složení
  • Velikost balení
  • Produkt mohou užívat i těhotné ženy
  • Přiměřená cena
  • Větší velikost kapsli
  • Zvláštní aroma kapslí
ajenka2022  5. únor 2024 Ověřená recenze

Recenze na doplněk stravy beggs železo

Za mě super doplněk stravy hlavně pro maminky co čekají miminko protože vím, že často maminkam chybí železo. Mně chybí železo i přesto že těhotná zatím momentálně nejem, ale o miminko se snažíme, takže si myslím, že za mě super. Za mě mohu určitě jen doporučit.
  • Kvalita
  • Hmotnost
  • Cena
  • Špatně se mi zapíjí tabletky