Kam dáváte hromadu prádla na žehlení v bytě?

ester_ka
5. srp 2023

Ahoj ženy žijící v bytě, kde schováváte či neschováváte prádlo na žehlení? Místo, v jakém koši? Taková ta hromádka, co časem vzroste na hromadu prádla a pak se teda žehlí...kam s ní, aby nebyla na očích a neprášilo se na to? Díky za tipy😉

emillyhk
5. srp 2023

@ester_ka Měla jsem to v prádelním koši a ten měl svoje místo v šatní skříni.

te_reza
5. srp 2023

Nikam. Nežehlím😂 ušetří to spousta času a energie. Prádlo hezký pověsím a zrovna hezký složím, když uschne.

petrasipkova1
5. srp 2023

Poznámka mimo dotaz, ale třeba pomůže, od mala to nesnáším, máma byla pořad chudák zavalená věcma na praní a zehleni, takže mame susicku. Vyperu, usušim, složim a večer uklidim do skříně. Když mám něco elegantního na sebe, tak to zehlim hned. Nutno říct, ze muž nemusí nosit košile do práce, nosí polotrika a to mi i ta susicka hezky vyhladí, já to ještě teple rovnam a ve většině případu mi to vyjde, max někdy uliznu zehlickou limecek. 🙏

properjoey
5. srp 2023

Dělám to jako @petrasipkova1, prostě rovnou slozim do skříně...

zelenaesmolda
5. srp 2023

Nikam.Nezehlim.Mam obleceni,ktere to nepotrebuje.

leymea
5. srp 2023

Nechavala jsem si kominek na zidli v kuchyni. Pak jsme poridili susicku a ja prestala zehlit. 🙏

michaela666
5. srp 2023

Naučila jsem se věšet prádlo bez kolíčků tak, aby se nemuselo žehlit a skládám rovnou ze sušáku do skříň. Některé kousky suším na ramínku - díky bohu za manželovi nemačkavé flanelky 😃. Jediné co žehlím jsou sváteční košile a lněné oblečení, to dělám hned když uschne.

Nemáme šatnu, takže prádelní koš má místo na skříňce v ložnici. Momentálně slouží jako auto nebo vlak pro panenky a plyšáky, takže se valí všude po bytě.

cilkat
5. srp 2023

Mám na to polici ve skříni. Ale zehlim vzasade několik košil, ubrusy a asi tři svoje halenky, takže ta policie stačí na půl roku.

areh
5. srp 2023

Vyžehlím to večer, když seberu prádlo max druhý den. Tu chvíli to vydrží na gauči. Takhle postupně je to otázka 5 min. Když se mi to nahromadí, tak se mi do toho nechce a jen to odkládám a všude se to válí

ester_ka
autor
5. srp 2023

Já teda žehlím, až když stojí za to vytáhnout žehlící prkno, a do té doby potřebuji vymyslet lepší odkládací plochu než koš v kuchyni😂 do skříně se mi to úplně nevejde...

neomenia
5. srp 2023

Nežehlím, ušetřím mnoho času ✌️✌️

patypresdevaty
5. srp 2023

Vyřešila jsem to tím, že jsem přestala žehlit.
Vytahuju žehličku jen výjimečně na společenskou košili apod

martinka_33
5. srp 2023

Nežehlim 😁

martinka_33
5. srp 2023

@ester_ka moje mamka má koš s prádlem k žehlení na skříni.

krisstina93
5. srp 2023

Nezehlim, ze susicky to rovnou skladam do skříně :D

martinka_33
5. srp 2023

@michaela666 když muže dobre vykrmíš, nebudeš muset žehlit ani to lněné, ono se to na tom pupku hezky napne 😃

michaela666
5. srp 2023

@martinka_33 To jo, ale kdo bude pořád přišívat ty knoflíky. 🤣

martinka_33
5. srp 2023

@michaela666 to mě nenapadlo 😅 muj muž kosile nenosi ale tricka jsou na nem rovný jak od te nejlepsi zehlicky 😃

martulka88
5. srp 2023

@ester_ka Žehlila jsem vždy. Jenže s malým synkem to šlo jen po večerech. A to jsem už chtěla mít klid. Takže jediné, co žehlím, tak ložní prádlo (jedem jen v bavlně či saténu). Jinak vše věsím tak, aby nebylo pomačkané a pak hned složím. Jinak to mám s pokojíčku na židli 🤣 Až syn bude v pokojíčku, tak to šoupnu do ložnice na zem. 😀

plksv
5. srp 2023

Nežehlím. Jen syn (19 let) chodí v košilích, které si žehlí sám 🙂.

prejeta_zaba
5. srp 2023

Přes postýlku v ložnici, nebo složené napůl v koši na prádlo v ložnici. Zehlim jen bavlnu, čili až se nakupí z několika praček. I kdyby tam naaahodou někdy nějaká návštěva nakoukla, no tak co, uvidí koš s oblečením. 🤷‍♀️

glitterglue
5. srp 2023

To je fakt super rada, rict, ze nezehlim🤦‍♀️ Moje pracovni obleceni se musi zehlit skoro vsechno ..Resim to tak, ze ty veci peru spolu (mam oddeleny pytel na pradlo, ktere nemuze do susicky) a zehlim ten samy den, kdy ho seberu ze susaku.

mama_mila
5. srp 2023

Já nežehlím už přes 3 roky, mám sušičku, nejlepší věc. Ale i tak, když to nestihnu (nebo se mi nechce 😀) hned po vytažení uklidit, mám prádlo přehozené přes postýlku nebo přes zábranu na posteli, v ložnici.

ajulinkaaa
5. srp 2023

Já žehlím jen některé prádlo, už když sbírám, tak si roztřídím:žehlit/nežehlit. To k žehlení si střádám v ložnici v koši, na zemi v koutě. Až když se mi ho tam sejde víc, tak vyžehlím, mě vyhovuje víc žehlit méně často, když je toho víc, a jelikož to většinou je to nač nespěchám/utěrky, kapesní, ručníky .../tak to tam může ležet s nevadí mi to.

pengli
5. srp 2023

Wow! To zírám, kolik z vás taky nežehlí, jako já🙂 přesně, pečlivě pověsit a po uschnutí opět pečlivě složit do skříně. Nežehlim už 5 let a nestalo se mi, že bychom měli někdo na sobě pomačkané oblečení 🙂 a jak se píše výše - ušetří to hromadu času a energie 🙂 ale dřív jsem měla na nevyžehlené prádlo koš ve skříni. Tolik k dotazu 🙂

khpeta
5. srp 2023

@ester_ka Já mám prádlo v koši pod postelí v ložnici. 🙂

goovana
5. srp 2023

@te_reza přeéésně.....🙈

journals
5. srp 2023

Nežehlím.
Vyprané věci máme momentálně snad všude, protože teď je problém je i jen poskládat do skříně 🤷🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️

eviicka
10. srp 2023

Podpořím tě, že žehlím. Nepoužívám aviváž a to u něčeho nepomůže ani šikovné pověšení. S místem ale neporadím, mám to v obýváku hezky na očích🙂.

pajusz
10. srp 2023

Skladuju vyprany prádlo v ložnici v kosí a jak je čas skladam s detma na posteli. Nezehlim, na to nemám kapacitu, neříkám že by čas nebyl ale já na to prostě kašlu při tom množství prádla, je nás 5. Jen manželovi košile a když je něco Joo sezvejkany